Каратисти прославили наш край в сусідньому Бердичеві

У минулі вихідні вихованці Дмитра Живчика і Анни Сас брали участь у змаганнях з кіокушинкай карате в сусідньому районі.

Вони командами СК Тако та КЮДСШ  змагалися у відкритому чемпіонаті м. Бердичева. Проводила ці змагання Житомирська федерація кіокушинкай карате.

На турнірі козятинські спортсмени виступили вдало. У вікових категоріях 2002-2011 років народження вибороли 24 медалі.

Володарями золотих медалей стали Нікіта Ярош, Лена Данчук, Тарас Павловський, Марія Сокольвак, Артем Слободяник.

Вісім наших земляків стали срібними призерами. Це Іван Свінціцький, Анастасія Тарасюк, Богдан Замковий, Андрій Малиновський, Іванна Кідалова, Андрій Яцик, Богдан Грига, Максим Ковальчук.

Одинадцять спортсменів — бронзові призери. Це Іван Сушко, Марія Ковальчук, Олександра Живчик, Дмитро Шутов, Влад Тимощук, Ілля Дамаскін, Тимофій Кацан, Ярослав Чернихевич, Тімур Мольчук, Владислав Коваленко, Віталій Поліщук.

На змагання приїхали і зовсім маленькі спортсмени, яким 5-6 років. Вони продемонстрували свою майстерність у показових виступах.