Козятинчанин Матвій Матіщук привіз Кубок переможця з кікбоксингу

Козятинчанин Матвій Матіщук привіз Кубок переможця з кікбоксингу

Минулими вихідними,11 та 12 грудня у спортзалі Житомирського агроколеджу проходив Відкритий кубок міста Житомир з кікбоксингу ІСКА, участь у якому взяли понад 100 учасників.

До змагань долучилися учасники віком від 6-и до 20 років. Наш Матвійко став кращим у даному чемпіонаті, отримавши диплом за 1 місце та кубок "За жагу до перемоги". Для маленького боксера, який лише розпочинає свої кроки у великому спорті, це перша серйозна перемога.

Матвійко займається таким видом бойового мистецтва, як тайський бокс (Муай Тай). Тренується з 4,5 років у тренера Катерини Глінської (Бердичів). Навчається у 1 класі школи №5.

— Ми дуже раді за нашого сина, — розповідає мама хлопчика Тетяна Матіщук Віснику Козятинщини, — Матвійко тренується вже 1,5 роки. На даних змаганнях виступав у складі бердичівської команди, яка у підсумку зайняла 3-є командне місце. У нашого сина диплом за перемогу та кубок.

Батьки гордяться перемогою сина і вважають її досить престижною. Адже до цього Матвійко ставав переможцем, але у товаристських боях, за які має 2 медалі.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі

keyboard_arrow_up