Козятинські силачі ввійшли в обласну збірну

Козятинські силачі ввійшли в обласну збірну

Не так давно 10 лютого в міському будинку культури проходив обласний чемпіонат з Армспорту.

За підсумками цього турніру буде сформована збірна  Вінницької області, яка виступатиме на всеукраїнських змаганнях 16-18 березня в Немирові. Змагання зібрали велику кількість учасників зі всієї області — близько 70 з Вінниці, Калинівки, Бершаді, Тиврова та Козятина.

Спортсмени змагались за ваговими категоріями 60+, 65, 70, 80, 90, 100 та 100+.

 

В турнірі брали участь спортсмени-першорозрядники, кандидати в майстри спорту, майстри спорту і просто сильні хлопці.

Всі учасники в своїх вагових категоріях розбились на пари за жеребом. Спочатку  спаринги змагались на ліву руку, потім на праву.

В турнірі брали участь і силачки — жінки.

Приємно, що за підсумками чемпіонату області була ореєнтовно сформована збірна нашого краю, до складу якої потрапили й козятинці. Призові місця отримали Артем Тучак та Анатолій Козаченко в ваговій категорії 100+, Олександр Байліченко (100 кілограм) і Руслан Кухар, який виступав в ваговій категорії 90 кілограмів.

Іван Остапчук

0
0
0
0
Сьогодні у Козятині Сьогодні у Козятині
Пограбували залізничні колії, магазин та будинок. Куди ще викликали поліцію? Пограбували залізничні колії, магазин та будинок. Куди ще викликали поліцію?
У Козятині п’яного велосипедиста на залізничному переході збили вагони У Козятині п’яного велосипедиста на залізничному переході збили вагони Пожежа: у Самгородку, що на Козятинщині, палав будинок Пожежа: у Самгородку, що на Козятинщині, палав будинок У місті Козятин зливали воду по вулиці, щоб почистити хлором водогін У місті Козятин зливали воду по вулиці, щоб почистити хлором водогін ЦВК порахувала 100% бюлетенів. Переміг Зеленський ЦВК порахувала 100% бюлетенів. Переміг Зеленський
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up