Козятинські воркаутери вибороли одинадцять золотих медалей

Козятинські воркаутери вибороли одинадцять золотих медалей

У суботу, 3 жовтня, в смт Брацлав на базі школи-гімназії № 1 пройшли змагання на першість Вінницької області з стріт воркауту. Вдало на цих змаганнях виступили спортсмени групи Андрія Салинка.

В номінації «Планка» бронзову нагороду здобув Даніїл Дука. В номінації «Віджимання від підлоги» козятинчани зайняли весь п’єдестал. Бронзова нагорода дісталась Михайлу Горошкому, срібним призером став Даніїл Дука, а золотим медалістом став Максим Путь.

В номінації «Підтягування» не було рівних козятинцю Максиму Путю. Він вдруге на цих змаганнях піднявся на найвищу сходинку п’єдесталу пошани.

Арбітри змагань знаючи, що наші земляки брали участь в телешоу «Україна має таланти» запросили наших земляків на показові виступи. Як розповів газеті «RIA-Козятин» тренер Андрій Салинко, його підопічні виступали в умовах фізичної втоми. Зібравшись з психологічними силами і стиснувши волю в кулак наші спортсмени завоювали 9 золотих медалей. Чемпіонами в показових виступах стали  Ярослав Киричук, Михайло Горошком, Діана Багірова, Ксенія Кобзар, Ірина Ткачук, Ольга Денчук, Леонід Савенков, Даніїл Дука та Максим Путь.

Після такого феноменального виступу тренер подякував спортсменам воркаутцям. Він звернувся до них з словами: «Дякую вам, мої хороші, за такі фантастичні показники, я вами пишаюся, ви у мене найкращі. Я люблю вас!» А ще Андрій подякував батькам спортсменів, які їздили разом з дітьми-спортсменами на змагання

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up