Кубки та призи: хто переміг у волейбольному турнірі серед ветеранів спорту «Спорт для всіх - радість життя»?

Кубки та призи: хто переміг у волейбольному турнірі серед ветеранів спорту «Спорт для всіх - радість життя»?

У Козятині в спортивній залі КДЮСШ відбувся волейбольний турнір серед ветеранів спорту «Спорт для всіх - радість життя» , присвячений Дню місцевого самоврядування в Україні та Дню Збройних сил України.

Про це йдеться на сторінці Спортивна Козятинщина

У змаганнях взяли участь: команда "Ветерани-аматори" м. Козятин та "Фенікс" - об'єднана команда Глуховецької та Самгородоцької громад.

— Турнір організовано відділом з питань фізичної культури та спорту Козятинської міської ради спільно з Вінницькою обласною організацією фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" і за сприяння Вінницької територіальної організації ВФСТ "Колос", — йдеться в повідомленні

Гра, за напруженістю і перебігом ігрових подій, виявилась надзвичайно захопливою. Дві перші партії гри виграли волейболісти "Фенікса". До перемоги в грі треба було зробити іще один крок. Іншої думки були "Ветерани-Аматори" з козятинської громади. Їм вдалось зрівняти рахунок і у завершальній партії взяти гору над своїми суперниками 3:2. Кращими гравцями турніру визнано Сергія Лановика, Олександра Мельничука, Валерія Бевзу та Володимира Добржанського.

Всім учасникам заходу вручили пам'ятні призи, медалі, грамоти, а переможцю - кубок.

Від ракетки, яку змайстрував батько до весел, які гребуть до паралімпіади

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі

keyboard_arrow_up