«Моноліт» розгромив лідера першості 6:1. Репортаж з гри

«Моноліт» розгромив лідера першості 6:1. Репортаж з гри

В ⅛ кубка Вінницької області з футболу козятинським майстрам шкіряного м’яча дістався гідний суперник— ФК «Томашпіль».  З однієї сторони— це дебютант вищолігівського дивізіону, з іншого боку — це срібний призер минулорічної першості. Саме ФК «Томашпіль» на початку сезону прийняв під свої знамена майже всіх гравців команди «Володимир» з Тиврова. А вони, як відомо, були віце чемпіонами обласної першості

Повторна гра на кубок з «Томашполем» була останньою на стадіоні «Локомотив» в цьому році. Господарям поля хотілося порадувати своїх прихильників не стільки хорошою грою як хорошим результатом. В останньому турі вищолігівського чемпіонату «Моноліту» не вдалося показати красиву гру та прийнятного результату. Тож монолітовці були настроєні все виправити в кубковій зустрічі. Мотивацією наших земляків було ще й те, що «Томашпіль» за сумою двох ігор вибив їх з минулорічного кубка. Тож гравцям «Моноліта» на футбольному полі було що доказувати.

Початок гри був за гостями. Вони мали перевагу в контролі м’яча та краще виглядали в організації гри. Були точніші в передачах м’яча на партнера. В основному гості намагалися підійти до володінь стража воріт козятинчан через короткий пас. Така гра томашпольців була красивою та мало ефективною. Граючи в короткий пас гості звузили фронт наступу на ворота, чим полегшували завдання захисникам «Моноліта».

Авторизуйтесь, щоб читати повну статтю
Новини за темою Читайте також
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up