«Моноліт» розгромив лідера першості 6:1. Репортаж з гри

«Моноліт» розгромив лідера першості 6:1. Репортаж з гри

В ⅛ кубка Вінницької області з футболу козятинським майстрам шкіряного м’яча дістався гідний суперник— ФК «Томашпіль».  З однієї сторони— це дебютант вищолігівського дивізіону, з іншого боку — це срібний призер минулорічної першості. Саме ФК «Томашпіль» на початку сезону прийняв під свої знамена майже всіх гравців команди «Володимир» з Тиврова. А вони, як відомо, були віце чемпіонами обласної першості

Повторна гра на кубок з «Томашполем» була останньою на стадіоні «Локомотив» в цьому році. Господарям поля хотілося порадувати своїх прихильників не стільки хорошою грою як хорошим результатом. В останньому турі вищолігівського чемпіонату «Моноліту» не вдалося показати красиву гру та прийнятного результату. Тож монолітовці були настроєні все виправити в кубковій зустрічі. Мотивацією наших земляків було ще й те, що «Томашпіль» за сумою двох ігор вибив їх з минулорічного кубка. Тож гравцям «Моноліта» на футбольному полі було що доказувати.

Початок гри був за гостями. Вони мали перевагу в контролі м’яча та краще виглядали в організації гри. Були точніші в передачах м’яча на партнера. В основному гості намагалися підійти до володінь стража воріт козятинчан через короткий пас. Така гра томашпольців була красивою та мало ефективною. Граючи в короткий пас гості звузили фронт наступу на ворота, чим полегшували завдання захисникам «Моноліта».

Авторизуйтесь, щоб читати повну статтю
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up