«Моноліт» розгромив лідера першості 6:1. Репортаж з гри

«Моноліт» розгромив лідера першості 6:1. Репортаж з гри

В ⅛ кубка Вінницької області з футболу козятинським майстрам шкіряного м’яча дістався гідний суперник— ФК «Томашпіль».  З однієї сторони— це дебютант вищолігівського дивізіону, з іншого боку — це срібний призер минулорічної першості. Саме ФК «Томашпіль» на початку сезону прийняв під свої знамена майже всіх гравців команди «Володимир» з Тиврова. А вони, як відомо, були віце чемпіонами обласної першості

Повторна гра на кубок з «Томашполем» була останньою на стадіоні «Локомотив» в цьому році. Господарям поля хотілося порадувати своїх прихильників не стільки хорошою грою як хорошим результатом. В останньому турі вищолігівського чемпіонату «Моноліту» не вдалося показати красиву гру та прийнятного результату. Тож монолітовці були настроєні все виправити в кубковій зустрічі. Мотивацією наших земляків було ще й те, що «Томашпіль» за сумою двох ігор вибив їх з минулорічного кубка. Тож гравцям «Моноліта» на футбольному полі було що доказувати.

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація даст можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up