Моноліт виграв у спортсменів з Літина та Хмільника!

У минулі вихідні футболісти ветеранів Козятинського “Моноліта проводили другий відбірковий тур з футзалу.

Моноліт виграв у спортсменів з Літина та Хмільника!

Перший тур, як повідомлялося раніше, був без правил олімпійської системи (хто програв, чи має гірші показники, припиняє виступи). За регламентом змагань, починаючи з другого туру, в наступний етап футбольного конкурсу мало проходити дві кращі команди розіграшу. Та для ветеранів зробили скидку і далі по турнірній драбині проходило не дві, а три ветеранські команди.

Гравці Козятинського “Моноліта в другому турі обласної першості виступали в гостях в місті Хмільнику. Там замість чотирьох спортивних колективів було представлено тільки три. Крім спортсменів Козятина в спортивному манежі виступали команди міст Літина і Хмільника. Наші майстри шкіряного м'яча почергово виграли в господарів майданчика футболістів Хмільника з рахунком 5:3 і футзалістів Літина — 5:1. Набравши шість очок, ветерани “Моноліта” впевнено посіли перше місце в своїй групі. Та поскільки в цій групі були представлені тільки три колективи, то й всі вони стали учасниками третього відбіркового туру.

Як будуть надалі розвиватися події в турнірі ветеранів, покаже час. А те, що спортсмени, які можливо припинили свої виступи в спорті, можуть через зміну регламенту виступати на турнірі довше, заслуговує на повагу.

Коментарі

Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич визначила структуру навчального року. Почнеться він у всіх навчальних закладах...

За особисті здобутки в науці, туризмі, мистецтві, та спорті талановитих і працьовитих дітей відзначають титулами “Гордість...

Зараз дорослий футбол на канікулах. Тож радують козятинських любителів футболу діти.

Вони приєдналися до ацкії

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up