Наша землячка Юлія Чехівська з Кубку України привезла золото

Наша землячка Юлія Чехівська з Кубку України привезла золото

Кожного року в останній зимовий місяць на шанувальників легкої атлетики чекає один з найголовніших стартів зимового легкоатлетичного сезону — Кубок України з легкої атлетики в закритих приміщеннях. Ці змагання розглядаються як один з етапів комплектації збірної України на міжнародних змаганнях.  Для Козятинських любителів легкої атлетики вони цікаві тим, що в них бере участь наша землячка Юлія Чехівська

Проходили змагання в сучасному легкоатлетичному манежі КМШВСМ, що на Березняках. Змагалися спортсмени як в командній першості так і в особистому заліку. В особистому заліку  «королеви спорту», якою називають легку атлетику, спортсмени змагалися в бігу на 60, 400, 800, 1500, 3000 метрів. 60 метрів з бар’єрами та 2000 метрів з перешкодами. У стрибках з жердиною, потрійному стрибку у висоту та на дальність приземлення у штовханні ядра проходили в обох видах програми. Наша Юля виступала на своїй короній дистанції в бігу на 400 метрів. Залишивши всіх спортсменів позаду, здобула перемогу. 

Поспілкувалися з дворазовою чемпіонкою України вже як вона повернулася до Вінниці. Адже до моральних негативних накопичень, які випадають на стан спортсменів під час змагань такого рівня, додаються ще й фізичні навантаження. Почалися змагання об 11 годині, а завершились, коли спортсмени відпрацювали в манежі повний восьмигодинний робочий день без перерви на обід. Тобто тривали змагання до 19 години.

 Вінницька козятинчанка як завжди була небагатослівна. Каже: «Так, виграла. Приємно те, що друге та третє місце посіли мої подруги по команді.»

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі (5)
 • Vitali Bida

  Радіємо разом і вітаємо з перемогою. Хай щастить їй
 • Галина Заграй

  Розумничка!Подальших тобі успіхів!Так тримати!
 • Юля Корпан

  Молодець, хай щастить і побільше перемог .
 • Наталья Даценко

  Молодчина! Успехов!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up