Пройшов чемпіонат області з легкої атлетики. Які результати показали наші спортсмени

• У Вінниці 20 січня відбувся відкритий чемпіонат області з легкої атлетики «Кубок Поділля» серед юнаків та дівчат 2006 та молодші. У підсумку наші легкоатлети порадували своїми перемогами.

Як інформує комплексна дитячо-юнацька спортивна школа міста Козятина, у цих змаганнях взяли участь команди також з Хмельницької, Житомирської, Кіровоградської, Львівської областей. Загалом 232 учасники.

Зі стрибків у висоту, переможцем стала Уляна Лакійчук та друге місце посіла Анна Шарун.

З бігу на 60 м з/б друге місце посіла Дар'я Переверзова.

— Серед 5-борок Софія Киричишина здобула перемогу. Вітаємо тренера Володимира Галицького та його учнів з гарними результатами, — зазначають у повідомленні.

У Вінниці 10-11 січня, нагадаємо, в легкоатлетичному манежі відбувся чемпіонат області з легкої атлетики серед дорослих та юніорів. Приймали в ньому участь спортсмени Козятина. Які результати показали?