Селом на село… змагалися у волейболі

Селом на село… змагалися у волейболі
  • Минулої суботи в спортзалі залізничного училища пройшли фінальні змагання сільських районних спортивних ігор з волейболу.
  • У фіналах взяли участь жіночі та чоловічі команди територіальних громад Козятинщини.

У жіночому фіналі брали участь спортсменки Сестринівки, Дубових Махаринець, Глухівець та Журбинець. У чоловічому фіналі змагалися волейболісти Зозулинець, Кордишівки, Миколаївки та Бродецького.

Спочатку виявляли чемпіона жінки. Першими на майданчик вийшли гравці Журбинець та Сестринівки. Сестринівчанки перемогли своїх суперниць в двох партіях. З таким самим рахунком волейболістки Дубових Махаринець переграли представниць команди Глухівець.

Переможці виявляли чемпіона. А переможені розіграли третє і четверте місця. Спочатку виявляли бронзового призера. Волейболістки Журбинець перемогли спортсменок Глухівець в обох сетах і здобули бронзові нагороди.

У матчі за перше місце сильнішими виявились дівчата з Дубових Махаринець. Вони в напруженій боротьбі здолали опір команди Сестринівки в обох партіях.

У чоловіків чемпіонами серед сільських громад стали волейболісти Бродецького. Вони  в обох сетах перемогли команду села Зозулинець. У матчі за третє місце сильна команда Миколаївки без свого лідера поступилася команді Кордишівки.

У чоловічому турнірі всі команди були майже одного рівня. У таких випадках чемпіоном стає той, хто більше хотів перемоги

Дмитро Артемчук

Сьогодні у Козятині Сьогодні у Козятині
Нещастя на воді: в Самгородку втопився чоловік Нещастя на воді: в Самгородку втопився чоловік
Як у Козятині Трійцю святкували Як у Козятині Трійцю святкували Сьогодні, 17 червня, синоптики прогнозують грози та шквали Сьогодні, 17 червня, синоптики прогнозують грози та шквали Що ми не знаємо про козятинський  будинок науки й техніки Що ми не знаємо про козятинський будинок науки й техніки Причини африканської чуми свиней на Козятинщині — корм для тварин або інвентар, яким його доставляють Причини африканської чуми свиней на Козятинщині — корм для тварин або інвентар, яким його доставляють
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up