Стрибуни в висоту почали новий рік з рекорду «Різдвяних висот»

Стрибуни в висоту почали новий рік з рекорду «Різдвяних висот»

Відкритий турнір «Різдвяні висоти», який пройшов в четвертий день Нового року в Козятині, має мету якнайбільше молодих людей залучити до спорту. Виявити серед них і виховати талановитих спортсменів. Тому з такого турніру починають спортсмени початківці і стрибуни з досвідом, які підтримують спортивну форму. І так підтримують. що встановлюють рекорд турніру. 

В спорткомплекс Козятинського ДЮСШ з’їхались стрибуни легкоатлетичних шкіл Бердичева, Вінниці, Василькова та Києва. Привезли атлетів висотників титуловані в минулому спортсмени, а нині дитячі тренери. Всього на змаганнях взяли участь близько 60 спортсменів. Були серед них починаючі легкоатлети. Тому почали змагання з доступної для всіх висоти.

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація даст можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up