Свято на підтримку збірної України з футболу

Свято на підтримку збірної України з футболу

У середу, 13 червня, в нашому місті відбувся конкурсно-розважальний захід.

Його влаштувала спонсор збірної України з футболу “Перша приватна броварня”. Мета заходу — підтримати українську збірну з футболу в новому міжнародному турнірі “Ліга Націй”, який стартує на початку вересня. Наша збірна виступатиме в лізі “В”, де їхніми суперниками будуть збірні Чехії та Словаччини.

Захід на підтримку української збірної відбувся на центральній площі Козятина. Прийшли більше двохсот прихильників футболу. Приємно, що нашу збірну підтримують як чоловіки, так і жінки. Представниці прекрасної статі в деяких конкурсах навіть виглядали краще за чоловіків!

У конкурсі на точність удару (вибити м’ячем як можна більше фішок) перемогла Настя. У конкурсі з ведення м’яча на швидкість кращими була команда “Мужики”, які переграли своїх суперників — команду “Чемпіони”. Обидва колективи були сформовані з місцевих прихильників збірної України. Зробивши три спроби в цьому конкурсі, учасники змагань з кожним разом покращували свій результат.

Якщо б козятинцям дозволили четверту спробу в конкурсі, рекорд, який був установлений у Волинській області, ми перевершили б.

Ще один розважально-спортивний конкурс був на силу пробиття удару по  воротах. Зараховувалася спроба, коли м’яч не торкався землі, а летів у повітрі. М’яч обов’язково повинен був потрапити у ворота. У цьому конкурсі також рекорд встояв. Політ м’яча із швидкістю 117 км на годину нікому не вдалося перевершити. Тут порадували знову наші жінки. Вони майже всі влучали у ворота.

Свято футболу в Козятині вдалося. Як підмітили самі приїжджі гості і організатори спортивного свята, на захід ніхто не прийшов з влади. А кому хочеться дивитися на горбату поверхню площі та ще й коли ті гості про ті нерівності кажуть владі відкрито.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up