Козятинська “Іскра” знову перемагає

Козятинська “Іскра” знову перемагає

Теніс

У Вінниці 23 березня пройшов третій тур клубного чемпіонату України центрального регіону з настільного тенісу. У ньому взяли участь 17 команд з різних міст України. Близько 70-ти тенісистів змагалися за перемогу в командному заліку. Спортсмени високого рівня були в командах обласних центрів - Житомира, Сум, Кропивницького, Києва. Команду Вінницької області представляла Козятинська “Іскра”. Слід відзначити, що посланці нашого краю на цьому турнірі виступили достойно, перемігши своїх суперників у всіх дев’яти зустрічах.

Сам турнір був організований на високому професійному рівні. Пощастило й з арбітром. Суддя Сергій Лимонов є професіоналом своєї справи і до його рішень у спортсменів, як правило, якихось питань майже ніколи не виникає.

Наші земляки виступали в такому складі: Дмитро Демчук (капітан команди), Іван Поберій, Євген Гефтер, Михайло Мінов, Максим Рубанов. Красиву гру на цих змаганнях  показали козятинці Іван Поберій та Максим Рубанов

У організаційних питаннях поїздки нашої команди на змагання брали участь міська рада, Валерій Швець, Геннадій Садовий, Геннадій Мудрий та Ігор Гвіселіані.

Газета “RIA-Козятин” вітає козятинських тенісистів. Так тримати!

Михайло Минов, Эвгеній Гефтер, Дмитро Демчук, Іван Поберій, Максим Рубанов

0
0
0
0
Популярне у Козятині Популярне у Козятині
«Думали, що це хвороба наркоманів і проституток». Вінничанин привіз із заробіток ВІЛ «Думали, що це хвороба наркоманів і проституток». Вінничанин привіз із заробіток ВІЛ
Фото дня: болотяні дороги та собаки Фото дня: болотяні дороги та собаки Релігія є предметом поклоніння, бідніх щоб не вбивати багатших Релігія є предметом поклоніння, бідніх щоб не вбивати багатших Спорт на честь  30-річчя виводу військ з Афганістану Спорт на честь 30-річчя виводу військ з Афганістану Митецьке юнацство Козятина. Замовкне  молодь-зникне нація,за що ж ми воюємо ? Митецьке юнацство Козятина. Замовкне молодь-зникне нація,за що ж ми воюємо ?
Коментарі (2)
  • Markey

    Можна до вас записатись на тренування?
  • Светлана Манелюк

    Одни и те же , уже сколько лет .....
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up