Турклуб “Гепаніс” засвітився на “Собарівській весні”

Турклуб “Гепаніс” засвітився на “Собарівській весні”

Інколи можна нічого не говорити, слів не потрібно, а можна лише насолоджуватися справою, яку ти робиш... Команду туристів Вернигородоцької школи, туристів турклубу "Гепаніс" можна вітати з перемогою.

Сьогодні завершився 25 чемпіонат з пішохідного туризму "Собарівська весна", змагання, де брали участь більше 40 команд майже з усієї України, де змагалися і молодші, старші, юніори та дорослі туристи. Наші туристи підтвердили високий клас, показали гарну підготовку: старша команда "Вертур" виборола 4 місце, а молодші, команда "Гепаніс", вразила всіх - зайняли 3 призове місце в загальному заліку, отримали медалі та кубок. Молодці!!!

Також наші туристи побували на відкритті сезону Вінницького фонтану.

(Зі сторінки з ФБ)

Франц ЧАШКОВСЬКИЙ

0
0
0
0
Популярне у Козятині Популярне у Козятині
«Думали, що це хвороба наркоманів і проституток». Вінничанин привіз із заробіток ВІЛ «Думали, що це хвороба наркоманів і проституток». Вінничанин привіз із заробіток ВІЛ
Фото дня: болотяні дороги та собаки Фото дня: болотяні дороги та собаки Релігія є предметом поклоніння, бідніх щоб не вбивати багатших Релігія є предметом поклоніння, бідніх щоб не вбивати багатших Спорт на честь  30-річчя виводу військ з Афганістану Спорт на честь 30-річчя виводу військ з Афганістану Митецьке юнацство Козятина. Замовкне  молодь-зникне нація,за що ж ми воюємо ? Митецьке юнацство Козятина. Замовкне молодь-зникне нація,за що ж ми воюємо ?
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up