У Глухівцях пройшов рейтинговий турнір з настільного тенісу. Список переможців

На Різдвяні свята у Глухівцях відбувся IV рейтинговий турнір з настільного тенісу пам’яті М.В.Волоса.

За доброю традицією проходив він у спортивному залі Глуховецької середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. і цьогоріч зібрав тенісистів з різних куточків Вінницької області (с.Глухівці, м.Козятин, с.Непедівка, м.Вінниця, м.Хмільник, с.Сигнал). 32 учасники, з яких 27 чоловіків і 5 жінок, гідно зіграли 113 зустрічей і показали свої виняткові вміння та навички.

Про це повідомляють на сторінці Глуховецька об'єднана територіальна громада

Як йдеться в повідомленні, на спортивному святі був присутній майстер спорту України з настільного тенісу, члена національної збірної України, українського спортсмена з настільного тенісу – Антон Сергійович Лімонов. Його присутність на турнірі стала своєрідним поштовхом молодому поколінню до нових звершень, надала можливість тенісистам побачити на власні очі спортивного кумира з такими високими досягненнями.

Приємним проривом цьогорічного турніру стала участь в ньому п’ятьох учнів Глуховецької школи, які з вересня 2021 року відвідують секцію з настільного тенісу при вищеназваному закладі освіти.

ПЕРЕМОЖЦЯМИ IV рейтингового турніру з настільного тенісу пам’яті М.В.Волоса, серед яких було розділено 8000 грн. призового фонду, стали такі гравці:

• ІІ місце – Богдан Загорулько (м.Козятин);
  • ІІІ місце - Світлана Сімачова (м.Козятин).

Великий фінал:

• І місце – Олександр Бондарчук (смт.Залізничне);
  • ІІ місце – Олександр Даценко (м.Хмільник);
  • ІІІ місце - Артем Трофимчук (м.Хмільник).

Переможці були нагороджені грошовими призами, грамотами, медалями, кубками. А Олександр Бондарчук, який уже втретє став золотим призером Великого фіналу турніру з настільного тенісу пам’яті М.В.Волоса (2019р., 2020 р, 2022 р.), ще й іменною футболкою Антона Лімонова.

Організатором турніру, Володимиром Козюком, було окремо відмічено заохочувальним призом трьох юних гравців:

• Вікторію Горін (с. Пузирки ) – як кращого молодого гравця серед жінок;
  • Миколу Поліщука (с.Сигнал) – як кращого молодого гравця серед чоловіків;
  • Валентина Дубовика (м. Козятин) – як наймолодшого учасника турніру.

Усі гравці - тенісисти, які не здобули призові місця, отримали подяки за активний розвиток спорту та участь у турнірі.