У Глухівцях пройшов рейтинговий турнір з настільного тенісу. Список переможців

У Глухівцях пройшов рейтинговий турнір з настільного тенісу. Список переможців

На Різдвяні свята у Глухівцях відбувся IV рейтинговий турнір з настільного тенісу пам’яті М.В.Волоса.

За доброю традицією проходив він у спортивному залі Глуховецької середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. і цьогоріч зібрав тенісистів з різних куточків Вінницької області (с.Глухівці, м.Козятин, с.Непедівка, м.Вінниця, м.Хмільник, с.Сигнал). 32 учасники, з яких 27 чоловіків і 5 жінок, гідно зіграли 113 зустрічей і показали свої виняткові вміння та навички.

Про це повідомляють на сторінці Глуховецька об'єднана територіальна громада

Як йдеться в повідомленні, на спортивному святі був присутній майстер спорту України з настільного тенісу, члена національної збірної України, українського спортсмена з настільного тенісу – Антон Сергійович Лімонов. Його присутність на турнірі стала своєрідним поштовхом молодому поколінню до нових звершень, надала можливість тенісистам побачити на власні очі спортивного кумира з такими високими досягненнями.

Приємним проривом цьогорічного турніру стала участь в ньому п’ятьох учнів Глуховецької школи, які з вересня 2021 року відвідують секцію з настільного тенісу при вищеназваному закладі освіти.

ПЕРЕМОЖЦЯМИ IV рейтингового турніру з настільного тенісу пам’яті М.В.Волоса, серед яких було розділено 8000 грн. призового фонду, стали такі гравці:

Жіночий фінал:

 • І місце – Олена Кузнець (м.Вінниця);
 • ІІ місце – Світлана Сімачова (м.Козятин);
 • ІІІ місце –Інна Гречана (м.Козятин).

Малий фінал:

 • І місце - Олена Кузнець (м.Вінниця);
 • ІІ місце – Богдан Загорулько (м.Козятин);
 • ІІІ місце - Світлана Сімачова (м.Козятин).

Великий фінал:

 • І місце – Олександр Бондарчук (смт.Залізничне);
 • ІІ місце – Олександр Даценко (м.Хмільник);
 • ІІІ місце - Артем Трофимчук (м.Хмільник).

Переможці були нагороджені грошовими призами, грамотами, медалями, кубками. А Олександр Бондарчук, який уже втретє став золотим призером Великого фіналу турніру з настільного тенісу пам’яті М.В.Волоса (2019р., 2020 р, 2022 р.), ще й іменною футболкою Антона Лімонова.

Організатором турніру, Володимиром Козюком, було окремо відмічено заохочувальним призом трьох юних гравців:

 • Вікторію Горін (с. Пузирки ) – як кращого молодого гравця серед жінок;
 • Миколу Поліщука (с.Сигнал) – як кращого молодого гравця серед чоловіків;
 • Валентина Дубовика (м. Козятин) – як наймолодшого учасника турніру.

Усі гравці - тенісисти, які не здобули призові місця, отримали подяки за активний розвиток спорту та участь у турнірі.

 

Коментарі

18:58 9 метрів ширина та 30 сантиметрів глибина: зробили заміри ями на Незалежності photo_camera 17:05 У Козятині стартував осінній місячник з благоустрою. Мешканців запрошуються долучитись 15:07 Наш Андрій Муравський вже п’ять місяців у полоні окупантів. Мати благає допомоги 13:04 Зимова термобілизна та її призначення (Новини компанії) Від читача 11:43 200 днів гуманітарної допомоги: як EPAM підтримує Україну 12:08 У Козятинському музеї відбудеться виставка живопису Геннадія Мацка «Моє натхнення» 11:00 Затвердили нові правила благоустрою 10:19 Зарплати, пенсії та пільгова іпотека. Що зміниться у жовтні 09:17 Зачаття Іоанна Предтечі та День Іраїди: дізнайтесь про традиції, прикмети та заборони 6 жовтня 08:22 «Забезпечимо наших хлопців одягом не з фланелевих пелюшок, а якості, на яку вони заслуговують» 19:50 Козятинський міський голова відповіла на актуальні питання, які стосуються перейменування вулиць
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up