В фіналі за кубковий трофей зіграють «Моноліт» та «Факел»

В фіналі за кубковий трофей зіграють «Моноліт» та «Факел»

У середу, 19 травня, Козятинський футбольний клуб «Моноліт» гостював у Жмеринці. Козятинчани приїхали у Жмеринку на кубкову гру у відповідь.

Нагадаємо, у першій зустрічі козятинчани здобули перемогу з рахунком 2:1. Докладніше про це можете почитати у репортажі «Матюки та бійка: важка перемога «Моноліта» з мордобоєм після фінального свистка»

Козятинські футболісти їхали на жмеринський стадіон «Локомотив» з кількома завданнями. Перше — перемогти «Глав- дор» переконливіше ніж зробили це в Козятині 4 травня. Друге — доказати жмеринчанам, чого коштують в команді приїжджі футболісти. І показати гарний футбол, сподіваючись, що жмеринчани вже на власному стадіоні будуть вести себе по спортивному.

Забігаючи наперед можемо сказати, що в грі у відповідь на полі був футбол, який люблять і чекають вболівальники. Команди поважали одна одну. Фоли були, навіть один з них тягнув на червону картку, але то єдиноборства за межами футбольних правил, але аж ніяк не відверті грубощі на полі.

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up