В Козятині з футболу залишився тільки барабан. Чому так жартують козятинські фанати?

В Козятині з футболу залишився тільки барабан. Чому так жартують козятинські фанати?
Прихильники «Локомотиву» вітають черговий гол у ворота суперників

Гра Козятинського «Локомотива» в чемпіонаті Калинівського району стала репетицією перед стартом чемпіонату Вінницької області з футболу серед команд аматорів. Розповідаємо про цей матч очима козятинських любителів футболу.

Перед початком гри вболівальницька братія розділилася на 2 категорії. Одні пророкували поразку «Локомотива» у грі з Калинівськими ягуарівціми з рахунком 1:6. Другі запитували і самі відповідали: а якого футболу ви хочете після того, як в Козятині практично не стало дитячого футболу? Володимир Синяк, який вигравав з дітьми обласну першість, поїхав тренувати дітей інших міст, а команда «Моноліт» розпалася. Вже ближче до завершення матчу у вболівальників з’явилася спільна думка. Чого прогнозували – того не сталось, хоча жартома обмовились, що в Козятині від футболу залишився тільки барабан. Ці слова були сказані в момент, коли представник преси пішов фотографувати вболівальників «Локомотива», які вітали черговий успіх улюбленої команди після голу у ворота «Ягуара».

Поєдинок між «Локомотивом» і «Ягуаром» завершився з рахунком 4:3 на користь гостей. 

Авторизуйтесь і читайте 5 статей безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up