Ветеранська команда «Моноліт» – чемпіон Вінницької області з футзалу!

Ветеранська команда «Моноліт» – чемпіон Вінницької області з футзалу!
Олександр Шевчук з кубком обласної першості серед ветеранських команд

Протягом двох тижнів 10 футбольних колективів Вінницької області боролися за чемпіонство серед ветеранів у відкритому чемпіонаті області з футзалу. Щоб визначити переможця, знадобилося провести змагання в три тури. 

На першому етапі змагань, який проходив у Літині та Тростянці 13–14 березня, козятинчани брали участь у групі «А». В ній крім «Моноліта» виступали команди «Біофарм» Літин, ФК Хмільник, ФК Шаргород. Ще одну четвірку команд, які грали в Тростянці склали «Патріот» з Тульчина, «Цукровик» (Бершадський р-н), «Металлист» з Тростянця та «Ветеран» з Чернівців.

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація даст можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up