Виграли у Ямполя та Жмеринки: козятинські волейболістки — срібні призери області

• Цими вихідними,16-17 жовтня в місті Калинівка проходив Чемпіонат обласної дитячої ліги з волейболу серед дівчат 13 років та молодших. В змаганнях брали участь шість команд.

Як йдеться на сторінці Кдюсш М. Козятин, в перший ігровий день наші дівчата показали всі свої вміння, навики, свій бойовий характер та волю до перемоги. Вони виграли в команди ДЮСШ Ямполя та ДЮСШ м.Жмеринки посівши перше місце в підгрупі. Команда вийшла у фінал.

— В фіналі, за перше місце грали з більш досвідченими дівчатами Калинівської ДЮСШ. Але гідної боротьби не показали і програли з рахунком 2:0. Команда посіла друге місце та стала срібним призером області з волейболу, — йдеться в повідомленні

Склад команди: Говорухіна Аліса, Бондарець Анастасія, Надзьон Анна, Горін Вікторія, Римша Кіра, Баюк Катерина, Кулак Анастасія, Коломієць Сніжана, Сопко Софія. Баюк Катерина суддівською бригадою відзначена в номінації "Кращий нападник". Підготувала команду Людмила Володовська.