Як наші бадмінтоністи змагалися в одиночній, парній та змішаній категоріях

• Цими вихідними, 22-23 січня у Вінниці відбувся Чемпіонат області з бадмінтону серед юнаків та дівчат 13 років та молодших

Більше 50 учасників з Козятина, Гайсина, Оратова, Бару, Вінниці та Погребища прийняли участь в цих змаганнях.

Команду козятинської КДЮСШ представляли п'ять дівчат та троє юнаків. Змагалися бадмінтоністи в одиночній, парній та змішаній категорії.

Як йдеться на сторінці спортшколи, в одиночних іграх наші спортсмени, а саме Назар Бондарчук серед юнаків, а Ліля Заірова серед дівчат, в боротьбі за бронзу програли і посіли четверте місце.

— В парних категоріях наші дівчата Ліля Заірова та Анастасія Антюшко дійшли до фіналу. А у фінальній грі поступились вінницьким спортсменкам з рахунком 1:2. І у підсумку друге місце. Готував спортсменів - Олександр Володовський. — пишуть у Кдюсш М. Козятин