На Вінниччині священника, якого звинувачували у проросійських поглядах, відсторонили від служби

  • Ерёменко Борис
Вінницька єпархія Української православної церкви Московського патріархату заборонила здійснювати священнослужіння колишньому настоятелю храму святого Архістратига Божого Михаїла в селі Верболози Козятинського району протоієрею Геннадію Чернову. Священника раніше звинувачували у проросійських поглядах.

Відповідний указ опублікований 17 січня на сайті єпархії. 

"Підставою для заборони стало порушення протоієреєм Геннадієм 31 Правила святих Апостолів, Правила 13 та 14 Двократного Собору, що проявилося, зокрема, в невиконанні розпоряджень і Указів Правлячого Архієрея, відмові поминати Священноначалля Церкви за богослужіннями, нехтуванні соборними службами і відмовою причащатися разом з іншими священиками. В Указі вказано, що заборона у священнослужінні на протоієрея Геннадія Чернова накладається терміном на один рік без права надання ним благословення і носіння наперсного хреста".
 Варто зазначити, що у 2015 році місцеві жителі села Верболози скаржилися на священника за його проросійські погляди. А після випадку, коли настоятель каплички відмовився відкрити храм для бійця Віктора Крючкова, який загинув у зоні АТО, люди звернулися із відкритим листом до редакції місцевої газети "Місто". Його підписало 45 селян. 

Сам протоієрей тоді зазначав, що закрив храм тому що, загиблого розвідника відспівували три священники Української православної церкви Київського патріархату. 

https://vinbazar.com/news/podiyi/na-vinnichchini-svyashchennika-yak-zvinuvachuvali-u-prorosiiskikh-poglyadakh-vidstoronil

Коментарі (1)
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up