Новий представник президента мусить відібрати вкрадене народне майно у мафіка та аркуші та вигнати в шию зажравшихся на народних харчах

  • Олег Орлуша

Улюблений вираз Президента України, за його твердженням, це вислів колишнього прем’єр-міністраиа Південної Кореї,  що для подолання корупції,   необхідно посадити за грати  трьох друзів. У наших реаліях  боротьба з крупцією має свої особливості. Замість друзів треба за корупцію саджати до  буцегарні своїх попередників. Інакше порядку не буде.  Перше питання на порядку дня нового голови адміністрації району – це вилучення вкраденого у народу майна та звільнення з посад тих, які, як казкові кури, несуть «золоті яйці» для мафіка та несли такі яйці до відставки аркуші.

Все, майданна влада на Козятинщині відійшла в минуле. Фальшивий майданщик аркуша показав  козятинцям майдан із середини. Майдануті підняли людей, обманули їх, що воюють проти бандюганів, а самі хотіли зайняти владні місця. Саий яскравий приклад - це аркуша. 

Скоро в район буде призначений новий Представник Президента України.

Прийде він на руїни. Його попередник, аркуша,  будучи паталогічним хапугою,   крав, продавав, пропивав, проїб@в народне добро, прикриваючись ідеями Майдану.

Землю річки оформляв на жінку, тещу, водію та кончених алканавтів, підробляв підписи людей, які не хотіли йти на угоду з майдану тим виродком від  влади. 

Проте корупція в районі мала дві голови : мафік і аркуша. 

Ще одний біндюжник, як кажуть в Одесі, мафік,  засів у райраді. Теж хапає, що бачить.

На людях ці два хмиря, мафік і аркуша, розігрували суперечки, конфлікти і т.д. Коли доходило до дєлєжки народних грошей, мафік і аркуша були ближчими, ніж сіамські близнюки. Бало творить добро! 

Найперші помічниці  ублюдка мафіка і хапуги  аркуши – це   «курки, що несуь золоті яйця» гроші з підприємців-харчовиків та за махлювання із землями, які мафік і аркуша обробляють і не платять податки. 

Новий Представник Президента має відібрати у аркуші та мафіка  ними награбоване народне добро у вигляді ставків, землі, грошей. За це 99,9999 % козятинців. А якщо хапуга аркуша  просто тихенько перейде на посаду начальника біржі труда, то це буде сигналом для народу Козятинщини, що  «вовк вовка не вкусить» та «волохата рука іншу волохату руку миє».  

 

Коментарі (3)
  • Олег Береза

    Рожденный  ползать--  летать не будет!!!Крепка броня и танки наши быстры!!!Громят врага еврейские  танкисты  - а перед боем  какают в трусы!
  • Олег Береза

    Бо ми, народ, дозволяємо цим скоморохам нами керувати!   Інтелектуальні  люди обслуговують  мільйонерів , а майже всі виливки  біля владного корита.Оркуша  половину свого  терміну на посаді голови РДА  провів на лікарняному відкапувався від алкогольних отравлень Слободянюк -опущений мафік ще менше    працював у  раді бо часто лежав у ім  Ющенка  а на реабілітацію їздив у свій колгосп керувати Нащо їм район? А ви дурачки їм потакайте!
  • Марта Іванова

    А щоб ніхто і не сумнівався,нічого йому не буде.нові подоять старих ,откат відправлять у Київ,і все живи спокійно,користуйся награбованим!і тихенько чекай підходящого моменту,щоб знову влізти до корита!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up