Прогулянка у міському парку, або квест - як не попасти собаці на зуб та не принести гілляку на голові.

  • Анна Кашперовецкая
Прогулянка у міському парку, або квест - як не попасти собаці на зуб та не принести гілляку на голові.

Вітаю. Думаю, із заголовку вже зрозуміло, про що буде мова в даній статті Все було відносно спокійно, аж раптом починає щось дико тріщати і з гуркотом падати додолу. Уявіть в наш і так неспокійний час, коли ти розумієш, що щось летить на голову, а десь там твоя дитина... З жахом я знайшла поглядом свою перелякану дитину, яка на щастя стояла в іншій стороні. Що ж ми побачили, коли підбігли?

Вітаю.

Думаю, із заголовку вже зрозуміло, про що буде мова в даній статті.

Сьогодні, 15.07.2022, моя мама із онуком (моїм сином вісьми років) пішли до міського парку на прогулянку, де, як і багато інших дітей, вони відпочивають майже щодня. Згодом до них приєдналася і я.

Не встигли ми прийти, як одразу почули галас, гавкіт і крики дітей. То були три здоровенних теляти (в народі - собаки) із кліпсами, які частенько відпочивають під Паном Економом та бігають вулицями Козятина, періодично куштуючи на смак чиюсь ногу. В даному разі їм не сподобався хлопець із домашнім цуциком. А якщо їм не сподобається чиясь дитина? 

Ок, проїхали собак, гуляємо далі.

Все було відносно спокійно, аж раптом починає щось дико тріщати і з гуркотом падати додолу. Уявіть в наш і так неспокійний час, коли ти розумієш, що щось летить на голову, а десь там твоя дитина... З жахом я знайшла поглядом свою перелякану дитину, яка на щастя стояла в іншій стороні.

Що ж ми побачили, коли підбігли?

Здоровенну суху гілляку, яка просто вирішила, що їй вже пора впасти.

При цьому, була чудова невітряна погода. Гілляка просто впала. Бо вона суха і її ніхто вчасно не зрізав. І це не перший, і навіть не другий випадок.

А якби там були діти? Чи люди?

А тепер питання до міської адміністрації.

Шановні, чи ж це такі важкі питання для вирішення? Якщо так, то скажіть, чим вам допомогти?

Чи мало нам бід зовнішніх, щоб ще так наражати самих себе та наших дітей на смертельну небезпеку? 

Сподіваюсь на відповідь.

Усім мирного неба.

Коментарі

Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up