Безпечний метод лікування при жовтяниці новонароджених у Козятині (Новини компанії)

Безпечний метод лікування при жовтяниці новонароджених у Козятині (Новини компанії)
 • Жовтяниця у немовлят зустрічається майже у кожної третьої дитини.
 • Яким чином можна допомогти? Як вилікувати жовтяницю у малечі? Про це ви дізнаєтеся в статті.

Причини виникнення жовтяниці:

 • застій жовчі;
 • недорозвиненість систем органів;
 • цукровий діабет у матері;
 • резус-конфлікт з матір’ю;
 • гормональний збій;
 • зараження в утробі, які призвели до ураження печінки;
 • прийом великої кількості ліків за період вагітності;
 • запізнене годування грудним молоком;
 • критична втрата ваги немовлям.

Як бачимо, причини бувають різноманітні, але всі вони ведуть до того, що шкіра малюка набуває жовтуватого відтінку і це здебільшого лякає батьків. Фототерапія для новонароджених при жовтянці як проводиться і чи допоможе позбавити немовля від зайвого пігменту – читайте далі.

Як відбувається фототерапія для немовлят при жовтяниці

Метод фототерапії (світлолікування) застосовується як основне лікування при жовтяниці.
Це такий процес, під час якого на дитину направляється лампа із спеціальним світлом. Краще взяти фотолампу від жовтяниці в оренду. Безпечні випромінювання не містять в собі ультрафіолетових променів. Під впливом світла білірубін трансформується в нетоксичну речовину, котра за декілька годин виводиться з людського організму.

Після фотолікування всі свідчення жовтяниці щезають без сліду. Оренда лампи для маленьких
козятинців можливе у клініці МедОк, що знаходиться у м. Вінниця або у м.Бар. Фотолампа використовується здебільшого під час сну малечі, добова тривалість процедури 6-8 год. Розміщується така лампа над дитиною, на відстані приблизно 50-60 сантиметрів.

Переваги фототерапії:

 1. Безпечність: сполучення зеленого та синього випромінювання запобігає перегріванню тіла дитини й гарантує відсутність впливу на очі новонародженого.
 2. Невеликий розмір та мобільність приладу дає змогу вільно переміщувати і використовувати його навіть вдома.
 3. Легке управління апаратом: фотолампа від жовтухи як користуватися включає в себе таймер й термостат безпеки, які дозволяють автоматично перевіряти протяжність сеансу і інтенсивність випромінювання.

Поліпшення стану немовляти при лікуванні жовтяниці фототерапією настає майже одразу,
не викликаючи ускладнень та абияких негативних наслідків.

17:24 Назвали дату, коли на Вінниччині цілий день не вимикатимуть світло 16:47 Переможцю — романтична вечеря у ресторані. Запрошують на змагання між закоханими парами 15:17 Козятинський дитсадок «Лелека» отримав допомогу для укомплектування найпростішого укриття 14:00 Чи на місці міський голова Козятина? Від читача 10:32 Запрошуємо на тренінг «Медіаграмотність у віртуальному світі. Інформаційна гігієна: як не потрапити у пастку дезінформації» 13:04 Вінницька ОВА запрошує на військову службу в стрілецькому батальйоні області 12:03 У Козятині працювала команда кейс-працівників Міжнародної гуманітарної організації 11:06 Студент, з яким мало не сталася трагедія, лікується у Львові 09:10 Завтра у Михайлині прощатимуться з Героєм Михайлом Кравчуком. Просять зробити живий коридор 08:20 Як сьогодні вимикатимуть світло у нашому районі: в обленерго повідомили графік на 7 лютого 08:00 Зима триває: «7-го лютого в Україні щипатиметься за щоки й носи мороз» — Наталка Діденко 18:01 Не виходить на зв'язок: поліція розшукує безвісти зниклого Василя Шарка
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up