Чи будемо робити третю дозу вакцини проти коронавірусу?

Чи будемо робити третю дозу вакцини проти коронавірусу?
  • Дослідження показують, що ефективність вакцин з часом зменшується. А у світі все частіше говорять про третю, бустерну дозу вакцини. Деякі країни вже навіть вакцинують нею всіх охочих. Що відомо наразі про бустерну вакцинацію?

Почнімо з визначення бустерної вакцини. Це додаткова доза вакцини, яка покликана покращити дію попередніх. Така технологія не нова, бустерні вакцини використовують проти інших інфекційних захворювань, до прикладу, дифтерії та правця.

Наразі з-понад 1,5 мільйона жителів Вінницької області двома дозами проти коронавірусу вакцинувалося лише 242 тисячі. Багатьох після отримання другої дози вакцини починає цікавити: а що далі? Чи треба нам, отримавши два щеплення проти коронавірусу, вже ставати в чергу за третім?

А й справді, ковід-сертифікат діє лише рік, а світові новини все говорять про Ізраїль, де третьою дозою вакцинують всіх охочих від 12 років.

МОЗ — у роздумах

У інтерв’ю фонду ООН — ЮНІСЕФ, опублікованому у фейсбуці, ми дізналися позицію з цього приводу головного державного санітарного лікаря України Ігоря Кузіна. 

Авторизуйтесь і читайте преміум статті

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

keyboard_arrow_up