Чи подешевшали маски й антисептики у наших аптеках?

Чи подешевшали маски й антисептики у наших аптеках?
  • Коли оголосили пандемію коронавірусу, ціни на маски та антисептики різко підскочили.
  • Потім вони і зовсім зникли з поличок магазинів та аптек.
  • Зараз все є, та чи стали засоби індивідуального захисту і санітайзери дешевші?
  • Наші журналісти дізнавалися, за скільки можна придбати маску та антисептик у козятинській аптеці і де дешевше купувати — в аптеці, маркеті чи інтернеті.

Коли коронавірус дістався України, ціни на маски зросли у п’ять разів. За звичайну одноразову медичну маску, яка раніше коштувала не більше 5 гривень, у деяких аптеках нашого міста просили цілих 25. Антисептики теж подорожчали, проте їх все одно змітали з полиць магазинів та аптек, щойно надходив товар. Згодом і маски, і антисептики з продажу зникли. Чимало аптек міста вивішували на вході таблички «Масок немає», щоб покупці не заходили з одним і тим самим питанням — чи є маска.

Зараз і засоби індивідуального захисту, і антисептики можна придбати. Адже, попри стрімке поширення коронавірусу, ажіотаж на ці товари зник. Перевіримо, скільки в середньому коштує маска і антисептик у аптеках міста. Для цього скористаємося сервісом tabletki.ua.

Зауважимо, що маски і сьогодні є не у всіх аптеках навіть у центрі міста. Але там, де вони є, маємо з чого вибирати. Можна придбати одноразову маску на резинках чи зав’язках, або багаторазову.

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up