Дітки в садочках п’ють бутильовану воду

Дітки в садочках п’ють бутильовану воду

А мали пити фільтровану, обіцяну перед виборами

Проблема питної води завжди стає актуальною перед виборами. Тоді ведуть водогони, фільтрують воду, ходять по дитячих садочках і школах.

Отримавши голоси виборців, всесильний та всерозуміючий до виборів, вмощується в кріслі і за все забуває. За водогони забуває, що люди вже подумки під чисту воду купували навіть нові крани — також не пам’ятає. Забуває і за саму воду, що п’є наше майбутнє в школах та дитячих садочках.

Тож, яка вода в кранах в учбових і дошкільних закладах після більше як двох років нової влади? Виявилося, що, якщо й відбулися якісь зміни, то тільки в гіршу сторону. Фільтри міняють... майже через рік. Та й після заміни фільтрів, не наважуються поїти дітей тією водою, не прокип’ятивши.

У деяких садочках рішенням батьківського комітету воду дітям купують за кошти батьків. Як питну використовують “Знаменську” чи “Аляску”. У іншому дитячому садочку закупляють “талу воду”. Є й освітні заклади, в які підвозять бутильовану воду (яку саме, не можуть назвати).

Не називаємо садочки, в яких були з перевіркою, щоб влада, борони Боже, не запідозрила їхніх керівників у співпраці з газетою “RIA-Козятин”. Бо, хто з незалежною пресою співпрацює, попадає в немилість.

Від редакції: Можемо владі дати мудру пораду: щоб якісну воду діти пили в усіх дитячих закладах, потрібно брати в радники представників з батьківських комітетів. А тих, що вертяться зараз, викинути на смітник історії.

Тема води в наступних публікаціях: Марнотратству перешкодити може лише активна позиція не байдужих громадян

Влада відповіла, як турбується про водопостачання

Про якість питної води в Козятині

Аврал! Бутильовану воду ніхто не перевіряє!

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі (1)
  • Інна Назарук

    Кожного разу читаючи ваші статті як ви обливаєте брудом Козятинську владу, задумайтесь над тим:" щоб ви б зробили,будучи на їхньому місці?" А ж не приємно кожного разу читати плітки про його роботу та його колег! Краще напишіть що ви зробили для благоустрою нашого міста!

    Прочитайте "РІА- Бердичів" чи "Вінниці" та м у кожній статті не має розповіді про те який у них поганий мер та корумпована влада,не так як у нас в кожній статті!

    Ви людям цими плітками "очі" не відкрите,а навпаки будете відштовхувати від себе читачів!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up