Для працівників медицини закупили захисне спорядження

Для працівників медицини закупили захисне спорядження
  • Районний центр надання первинної медико-санітарної допомоги та Міська лікарня придбали через систему електронних закупівель Prozorro засоби захисту для своїх працівників.
  • Скільки на це витратили коштів та що придбали?
     

Адміністрація Козятинського районного центру надання первинної медико-санітарної допомоги замовила через «Prozorro» захисне спорядження. Для працівників районної первинки придбали 1 400 одноразових захисних комбінезонів, сім упаковок медичних шапочок, 750 пар нестерильних оглядових рукавичок, 10 упаковок нарукавників, 500 пар високих бахіл, 50 пропіленових комбінезонів, 30 упаковок нестерильних латексних рукавичок для огляду, 500 захисних костюмів, 1 058 штук респіраторів FFP2 та 500 одноразових пропіленових халатів.

Загалом на закупку медичних матеріалів витратили трохи більше ніж 400,5 тисяч гривень.

Міська лікарня теж закупила через систему електронних закупівель «Prozorro» засоби захисту для працівників. А саме: 100 ізоляційних одноразових захисних комбінезонів, 40 захисних комбінезонів, 30 упаковок нітрилових медичних рукавичок, 7 літрів антисептичних засобів та засоби для дезінфекції, 41 одноразову медичну шапочку, 50 ізоляційних халатів. Витратили на це майже 38 тисяч гривень.

Також міська лікарня закупила п’ять концентраторів кисню за 92 тисячу гривень і 100 експрес-тестів на визначення COVID-19 на суму 25 тисяч гривень. Зауважимо, що тести на коронавірус не потрібно робити усім. А тому якщо у вас немає жодних респіраторних симптомів, не звертайтеся до сімейного лікаря з проханням зробити тест і в жодному разі не приходьте до лікарні на період карантину. У разі потреби телефонуйте своєму сімейному лікарю. Він визначить, чи потрібна вам госпіталізація.

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up