Гинуть на мирній території

Гинуть на мирній території

Будьте обережні в поводженні з електрострумом!

Вероніка Любіч

За інформацією прес-групи ПАТ «Вінницяобленерго», СО «Козятинські ЕМ» наприкінці червня у селі Адаліново Верхньодніпровського району, Дніпровської області загинула 39-річна жінка. Унаслідок несприятливих погодних умов (поривчастого шквального вітру) стався обрив проводу від трансформаторної підстанції. Зранку жіночка виводила кіз на пасовище, не побачивши обірваного провода, зайшла в небезпечну зону, де наступила на нього та отримала смертельне ураження електрострумом.

Інший випадок стався 4 липня з мешканцем с. Буцнева Деражнянського р-ну, Хмельницької області. Чоловік зірвав замок на дверях та проникнув у транспортну підстанцію (РУ-10кВ). Він наблизився на недопустиму відстань до струмовідних частин та отримав смертельне ураження електрострумом.

Енергетики впевнені, цього могло не статися, якби люди чітко усвідомлювали, що повітряні лінії електропередач та трансформаторні підстанції є джерелом підвищеної небезпеки.

Остерігайтеся обірваних проводів, не наближайтеся до них. Не накидайте проводи на лінії електропередач. Не усувайте самовільно пошкодження в електроустановках. Не дозволяйте дітям влаштовувати спортивні майданчики під проводами повітряних ліній.

У разі виявлення обірваних проводів необхідно зателефонувати за номером 0-800-217-217.

0
0
0
0
Популярне у Козятині Популярне у Козятині
Козятинець на «Lanos» збив пішохода Козятинець на «Lanos» збив пішохода
Козятинській СБУ з бюджету дали 300 тисяч?! Козятинській СБУ з бюджету дали 300 тисяч?! Ці сміливі роботи не щадять нікого Ці сміливі роботи не щадять нікого Матері Матері Влада оголосила війну ФОПам Влада оголосила війну ФОПам
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up