Хроніка поширення коронавірусу за 17-23 лютого

Хроніка поширення коронавірусу за 17-23 лютого
  • Цього тижня нових хворих додалося трохи менше, але є нові летальні випадки

В Україні продовжують фіксувати спад захворюваності на коронавірус. Втім розслаблятися, схоже, поки зарано. Головний санітарний лікар країни Ігор Кузін заявив, що в Україні зафіксували новий підвид штаму «Омікрон» — ВА.2. Він ще заразніший за звичайний «Омікрон».

Разом з тим у Центрі економіки охорони здоров’я Київської школи економіки прогнозують, що найближчі два тижні кількість регіонів, де встановлений «червоний» рівень епідеміологічної небезпеки не збільшиться, а навпаки може зменшитися. Експерти зазначають, що Рівненська область найближчими днями може вийти з «червоної зони».

Вінниччина поки перебуває у «помаранчевій» зоні. Цього тижня приріст хворих у регіоні то йшов на спад, то збільшувався. У четвер додалося 659 нових випадків, від п’ятниці показники почали падати і у понеділок скотилися до позначки 140 нових інфікованих за добу, та вже у вівторок кількість нових хворих різко зросла до 490, а в середу цифра була ще більшою — 523.

На теренах колишнього Козятинського району за останні сім днів додався 221 новий хворий. Станом на ранок середи, 23 лютого загальна кількість інфікованих від початку пандемії становила 7077 осіб. Такі дані наводить Козятинський відділ контролю та профілактики хвороб.

Цього тижня маємо і нові смерті. Не впорався із недугою 42-річний мешканець колишнього Козятинського району. Про це повідомляють у Козятинському відділі контролю та профілактики хвороб. Загальна кількість летальних випадків від початку пандемії — 142.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі

keyboard_arrow_up