Хворих з Вінниччини відправляють лікуватися в Європу. Як можна потрапити?

Хворих з Вінниччини відправляють лікуватися в Європу. Як можна потрапити?

За час війни з Вінниччини на лікування до Європи відправили 13 дітей та 5 дорослих. У кожному обласному департаменті охорони здоров’я є регіональний координатор цієї програми.

За інформацією Департаменту охорони здоров'я та реабілітації ОВА, усі хворі потребують довготривалого та дороговартісного лікування. Переважно — це пацієнти з онкозахворюваннями та важкими імунодефіцитами.

Лише минулого тижня з Вінницької області відправили п'ять дорослих на лікування до Італії. Трьом із них потрібна пересадка кісткового мозку.

«Ми дякуємо нашим колегам з Європи, які під час війни підставили нам плече і допомагають лікувати пацієнтів. Критерії направлення громадян України для лікування за кордон на період дії воєнного стану чітко визначені МОЗ. Також ними розроблена чітка логістична система. Наше завдання – організувати пацієнтів та забезпечити транспортування до кордону», — зауважила заступниця директорки профільного департаменту Тетяна Бондаренко.

Також у кожному департаменті охорони здоров’я є регіональний координатор цієї програми. У Вінницькій області — це Жовнір Тетяна Георгіївна.

  • Консультацію можна отримати за тел: +380674305925.
     

Читайте також:

У Білопільську амбулаторію знайшли кваліфікованого сімейного лікаря

Бережемо голову та нерви. Магнітні бурі у травні 2022 року

Коментарі

Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up