Хворим на діабет немає інсуліну в Козятині!

Хворим на діабет немає інсуліну в Козятині!

В редакцію газети “RIA-Козятин” почали телефонувати стурбовані мешканці Козятина. Проблема, що хворим на діабет, в аптеках не відпускають безкоштовний інсулін. Наприклад, жінка з одинадцятилітнім стажем 7 вересня пішла з рецептом до аптеки, щоб отримати інсулін. Та виявилось, що з 5 вересня інсуліну в аптеках немає! Жінка в розпачі,  вона не знає, що їй робити. Хворій запропонували йти до міського голови Олександра Пузира, як головного винуватця відсутності інсуліну. Як виявилось, саме міська рада не виділила грошей на закупівлю інсуліну.

Тим часом міський голова відпочиває у Германії. І не переймається, що на життєвоважливий препарат не виділив кошти з міського бюджету.

 

Похід провладними коридорами

Щоб з’ясувати всі обставини цього резонансу журналісти у четвер відвідали лікарню та аптеки. Заступник головного лікаря по поліклінічним справах повідомила, що на інсулін міська рада на вересневій сесії виділить кошти.

— Мене запевнив в цьому в телефонній розмові секретар міської ради Констянтин Марченко, — сказала вона.

На питання, що робити хворим до сесії міської ради, завполіклінікою сказала, що хворі на діабет люди запасливі, ліків у них повинно вистачити. Можливо, шановна лікарша і має рацію, але чому хворі на діабет люди повинні чекати сесії міської ради?

З таким запитанням ми пішли до секретаря міської ради. Та зустрітися з сірим кардиналом не судилося. 7 вересня він в своєму кабінеті проводив нараду. А 8-го — відбув у Вінниці “по службі”. Як виявилось, 7 вересня в міській раді було засідання бюджетної комісії, де розглядалося питання виділення коштів на інсулін.

За відсутності міського голови і його секретаря, ми звернулися до начальника управління соцзахисту населення Віталія Вечері. Він ніякої інформації стосовно інсулінщиків не надав. Єдине, повідомив, що в п’ятницю чи понеділок буде засідати виконком і обговорить це питання. Офіційний коментар, на що розраховувати хворим пообіцяв дати в середу 13 вересня.  

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up