Коронавірус: у листопаді були найбільші показники

Коронавірус: у листопаді були найбільші показники
  • Пандемія COVID-19 досі не вщухає.
  • На Козятинщині кількість хворих продовжує зростати.
  • Вірус забрав життя вже 17 людей.
  • Найгірша ситуація була у листопаді.
  • З чим це пов’язують спеціалісти, яка ситуація зараз, скільки вже одужало і чи будуть відправляти школи району на карантин?

Станом на середу, 9 грудня від початку поширення коронавірусу зареєстровано 958 випадків. Із них у листопаді було 482 випадки. Такі дані озвучив завідувач міжрайонного відділу лабораторних досліджень Леонід Ящук на засіданні комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації, яке відбулося у середу, 9 грудня.

— Якщо наприкінці листопада було 110–120 випадків за тиждень, зараз спостерігається зменшення захворюваності, — зазначив Ящук. — Ці дні реєструється по 15, 5, 8 випадків. Ми останні дні відбирали аналізи не у хворих, а обстежували працівників поліції та медичних працівників.

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up