Козятин знову опинився за бортом

Козятин знову опинився за бортом
  • На сайті Міністерства охорони здоров’я опублікували перелік лікарень, яких визначили для надання допомоги пацієнтам із COVID-19 у новому році.
  • На всю нашу область таких буде всього шість.
  • І Козятинська ЦРЛ знову не увійшла до цього переліку

Вже пішов восьмий місяць, відколи у Козятинській центральній районній лікарні закрили «ковідне» відділення. Коли у травні коронавірус пішов на спад і приріст хворих значно зменшився у порівнянні з квітнем, Міністерство охорони здоров’я вирішило зменшити кількість лікарень, куди можуть класти хворих на COVID-19. Відтоді усіх мешканців колишнього Козятинського району із діагнозом «коронавірус», у яких перебіг хвороби потребував стаціонарного лікування, везли каретою швидкої допомоги до інших медичних закладів. Спершу Вінниці, тому що у сусідніх Калинівці та Хмільнику так само, як і в нас позакривали «ковідні» відділення. Аж у жовтні Калинівська ЦРЛ потрапила до переліку лікарень першої хвилі, де приймають хворих на коронавірус. І козятинчан, а також мешканців сусідніх до нас сіл, які раніше були частиною нині ліквідованого Козятинського району, стали возити до Калинівки. На початку листопада у Хмільницькій районній лікарні теж відновили роботу «ковідного» відділення.

«Заклад працював під час минулої хвилі, вони мають необхідних фахівців, обладнання. Майже всі ліжка забезпечені киснем», — повідомляла директорка департаменту охорони здоров’я Вінницької облдержадміністрації Ольга Задорожна.

Козятинська ЦРЛ теж мала обладнання, а персонал має за плечима чималий досвід, адже під час спалаху «ковідне» відділення, яке працювало від самого початку пандемії, було заповнене пацієнтами вщент. Попри це наш медичний заклад минулого року не потрапив ані до лікарень першої, ані навіть до лікарень другої хвилі, де лікуватимуть хворих на COVID-19.

Авторизуйтесь і читайте преміум статті

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

keyboard_arrow_up