Не якісні ліки українських аптеках

Хто займається ліками в аптеках? В Єгипті за таке чекає смертна кара. Це загроза національній безпеці.

Не якісні ліки українських аптеках

Варто відвідати

Дитячий розважальний центр Roshen в м.Вінниця - найбільший QUEST- ROOM в Україні

 

— Ситуація з обігом підроблених ліків повинна розглядатися на рівні Ради національної безпеки, — заявив відомий український педіатр Євген Комаровський. — Лікарі не можуть повноцінно лікувати людей, тому що куплені в українських аптеках медикаменти не дають належного терапевтичного ефекту. Відомо, що у Великобританії лікарський фальсифікат становить 14%. А у нас скільки? 50% в кращому випадку. Я реально бачу, як ліки взагалі не працюють. А чи є у нас структура, яка цим займається?

Ситуацію з підробкою ліків він вважає загрозою національній безпеці. За фальсифікацію ліків у Єгипті чекає смертна кара. Не дивно, що наші співгромадяни з Єгипту везуть парацетамол, ібупрофен, судинозвужувальні краплі. Бо вони працюють.

— Я уявити собі не можу, щоб Рада національної безпеки зібралася для розгляду питань вакцинації, проблем онкохворих, ситуації з інфекційними захворюванями, дитячим ожирінням, ситуації зі смертністю від серцево-судинної патології., — каже педіатр. — Таке враження, що там зайняті тільки війною і фінансами.

 

Коментарі

Календар стане хорошим помічником для кожного, якщо вміло ним користуватися

Під час новорічних свят, ідучи вулицею Героїв Майдану, почув розмову групи жінок біля новорічної  ялинки.

Депутати вирішили це на позачерговій сесії.

Голова села 3 роки не платить жодної копійки за газ і він правий

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up