«Через два тижні ми можемо опинитися в червоній зоні», — Леонід Ящук

«Через два тижні ми можемо опинитися в червоній зоні», — Леонід Ящук
Леонід Ящук радить дотримуватися дистанції навіть на вулиці. Тож тут все правильно - люди чекають своєї черги до аптеки поза приміщенням і стоять на відстані одне від одного
  • Ситуація з поширенням коронавірусу на Козятинщині різко погіршується.
  • Від понеділка, 14 вересня наше місто у «помаранчевій» карантинній зоні.
  • Чому кількість випадків стрімко зростає, хоча з кінця квітня до кінця травня було затишшя, скільки зараз активних хворих — про це ми говорили з Леонідом Ящуком, завідувачем міжрайонного відділу лабораторних досліджень.

Попри загострення ситуації чимало козятинчан нехтують простими правилами: не вдягають маски перед тим, як зайти до магазину, не дотримуються дистанції. До чого це може призвести і чому у нашому місті спалах коронавірусу — розповів завідувач міжрайонного відділу лабораторних досліджень Леонід Ящук.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Авторизуйтесь, щоб читати повну статтю
Коментарі (1)
  • Степан

    Оскільки  на зонування по КОВІД 19 впливає занятість ліжок в лікарнях, то Козятин віднесено до померанчевої зони завдяки чиєму-сь ''подарунку''. - поміщенню в лікарні міста хворих на КОВІД 19 з других регіонів, при цьому ті населені пункти, з яких вивезли хворих, перейшли до нижчих зон. Хто, як не журналісти, можуть прояснити цю ситуацію ? Успіхів вам!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up