«Через два тижні ми можемо опинитися в червоній зоні», — Леонід Ящук

«Через два тижні ми можемо опинитися в червоній зоні», — Леонід Ящук
Леонід Ящук радить дотримуватися дистанції навіть на вулиці. Тож тут все правильно - люди чекають своєї черги до аптеки поза приміщенням і стоять на відстані одне від одного
  • Ситуація з поширенням коронавірусу на Козятинщині різко погіршується.
  • Від понеділка, 14 вересня наше місто у «помаранчевій» карантинній зоні.
  • Чому кількість випадків стрімко зростає, хоча з кінця квітня до кінця травня було затишшя, скільки зараз активних хворих — про це ми говорили з Леонідом Ящуком, завідувачем міжрайонного відділу лабораторних досліджень.

Попри загострення ситуації чимало козятинчан нехтують простими правилами: не вдягають маски перед тим, як зайти до магазину, не дотримуються дистанції. До чого це може призвести і чому у нашому місті спалах коронавірусу — розповів завідувач міжрайонного відділу лабораторних досліджень Леонід Ящук.

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація даст можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up