На лікування від коронавірусу будемо їздити у Вінницю?

На лікування від коронавірусу будемо їздити у Вінницю?
У такій амуніції працював персонал лікарні у «ковідному» відділенні ще в березні — комбінезон, захисний щиток, рукавички, високі бахіли. Тепер хворих на коронавірус у нас не кладуть. Фото з архівів газети
  • Ми на порозі чергової хвилі COVID-19.
  • Вже третій тиждень поспіль кількість хворих зростає.
  • Попри це, Козятинська центральна районна лікарня навіть не потрапила до медичних закладів другої черги, де проводять госпіталізацію хворих на COVID-19.

Наприкінці липня на сайті Вінницької обласної ради писали про те, що у Козятині готують до відкриття кисневу станцію і вона почне роботу за два місяці. Тоді очільник облради В’ячеслав Соколов саме перебував із робочою поїздкою у нашому місті.

Про кисневу станцію почали говорити ще у квітні. Тоді із грошей, що не використали з бюджету минулого року, зарезервували два мільйони на придбання і встановлення обладнання, яке генеруватиме кисень з повітря. Вирішили діяти на випередження, на той випадок, якщо у країні буде дефіцит медичного кисню, який використовують для хворих на коронавірус із низькою сатурацією.

Саме обладнання поки що не придбали, тож на черговій сесії, яка відбулася у п’ятницю, 10 вересня про кисневу станцію заговорили знову, коли розглядали зміни до бюджету Козятинської громади на 2021 рік.

Авторизуйтесь і читайте преміум статті

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

keyboard_arrow_up