На Вінниччині зростає кількість хворих на коронавірус

На Вінниччині зростає кількість хворих на коронавірус
  • У профільному департаменті охорони здоров’я Вінницької ОВА проводять моніторингові, щодо готовності закладів охорони здоров’я до прийому більшої кількості пацієнтів та перебігу вакцинації населення. Моніторингові візити відбуваються за підтримки USAID, РАТН.

Про це повідомили в ОВА.
«Представники Департаменту охорони здоров’я та реабілітації ОВА спільно з фахівцями обласного Центру контролю і профілактики хвороб МОЗ України продовжують відвідувати амбулаторії сімейної медицини Вінниччини. Фахівці проводять моніторинг процесу щеплення від коронавірусу, зокрема, серед внутрішньо переміщених осіб», – йдеться у повідомленні.

Як повідомили у профільному департаменті, на сьогодні в області зростає кількість хворих на СOVID-19. Нагадують, що вакцинація – це єдиний спосіб захисту від важкого перебігу хвороби.
Днями робоча група відвідала Мурованокуриловецький ЦПМСД. Перевірили роботу трьох амбулаторій загальної практики сімейної медицини та пункт розміщення ВПО.

«Процес вакцинації триває. Мешканці отримують щеплення як за календарем вакцинації, так і проти COVID-19. Ми рекомендували активніше проводити щеплення саме серед дорослого населення. Зокрема, це стосується щеплення проти коронавірусної інфекції. Захворювання на COVID-19 зростає, і єдиний спосіб захистити себе від важкого перебігу хвороби – вакцинація», – зазначила начальник відділу екстреної та первинної медичної допомоги населенню, медичної реабілітації управління медичної допомоги населенню Лариса Бевза.

Читайте також:

Коментарі

keyboard_arrow_up