Останній тиждень року оголосили в місті карантинним

Останній тиждень року оголосили в місті карантинним

Спеціально створена комісія Козятинського міського управління освіти та спорту з 26 грудня 2016 року припинила навчально-виховний процес в загальноосвітніх навчальних закладах міста

За коментарем газета”RIA-Козятин” звернулась до начальника відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Управління Держпродспоживслужби в Козятинському районі Інни Проць.

— На 49-му тижні захворюваність у порівнянні з попереднім тижнем зросла на 27,5 % та склала 753,4 випадки на 100 тис населення, — повідомляє вона. —  Епідемічний поріг перевищений не був. За медичною допомогою з приводу ГРВІ звернулось 492 особи, серед захворілих 308 (62,6%) дітей

За її словами, на 50-му тижні на грип та ГРВІ захворіло 443 особи (становить 678,3 при епідемічному порозі 681,2 (-0,4%). О на останньому тижні епідпоріг було перевищено на 50 чоловік. Тому “в терміновому порядку влада оголосила карантин в школах.

Пані Інна повідомила газеті, що у школах району ситуація виглядає інакше.

—  По навчальних закладах району різкого збільшення захворюваності на ГРВІ не помічено, — стверджує вона. — Щодня проводиться моніторинг по усіх навчальних закладах відносно кількості хворих  дітей. Відомості про звернення через захворювання на ГРВІ в сільських та селищних  амбулаторіях ми теж моніторимо. У районі припинено навчання обласним управлінням тільки у Самгородецькій спецшколі.

 

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up