Подорожчали деякі послуги Міської лікарні

Подорожчали деякі послуги Міської лікарні
Фото з архівів газети
  • Через зростання інфляції піднімається вартість не лише курячих яєць і олії в магазинах і на ринках міста.
  • Черга дійшла і до медичних послуг, які надає міська лікарня.
  • Ми проаналізували тарифи, затверджені виконкомом, і дізналися, які процедури, аналізи та огляди значно подорожчали, а за що будемо платити на рівні з минулим роком.

Вже рік медичні заклади, які підписали договори з Національною службою здоров’я, фінансуються напряму з НСЗУ. Проте деякі послуги у лікарнях можуть бути платними. Наприклад, якщо послуга не входить у пакет договору з НСЗУ, чи якщо пацієнт звертається до медзакладу без направлення від сімейного лікаря.

Для нашої міської лікарні затвердили нові тарифи на платні послуги. Розповідаємо, як змінилися ціни.

Медогляди

Почнемо з гарної новини — не всі види послуг подорожчали. Деякі залишились на рівні минулого року. Серед них — медогляд для водіїв та для отримання дозволу на носіння зброї.

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up