Ще шестеро наших земляків померли від коронавірусу

Ще шестеро наших земляків померли від коронавірусу
  • Детальніше про це у нашій хроніці поширення коронавірусу за тиждень.

Цього тижня знову був коронавірусний антирекорд. За добу по країні додалося більше 27 тисяч нових хворих. До регіонів, де запровадили «червоний» рівень епідеміологічної небезпеки, додалися Волинь та Черкащина. Хоч наша область поки не у п’ятірці лідерів коронавірусного антирейтингу, Вінниччина також може потрапити до «червоної» зони. Таке під час брифінгу заявив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко. У Вінницькій області цього тижня фіксували від 349 до 781 нових випадків за добу.

У Центрі економіки охорони здоров’я Київської школи економіки повідомили про те, що кількість госпіталізацій хворих на COVID-19 стабілізувалася, але кількість смертей продовжує зростати. Найяскравіший тому приклад ми спостерігали 9 листопада. Того дня зафіксували антирекорд за кількістю смертей по країні — 833 за добу.

На жаль, ситуація невтішна і на Козятинщині. За даними Вінницького обласного центру контролю та профілактики хвороб, маємо 99 летальних випадків від ускладнень, викликаних коронавірусом. За останні сім днів шестеро наших земляків померли через COVID-19.

Так само невпинно зростає і кількість нових хворих. За даними Вінницького обласного центру контролю та профілактики хвороб, станом на ранок середи, 10 листопада на теренах колишнього Козятинського району було зафіксовано 3905 випадків від початку пандемії. За останні сім днів у нас додалося 164 нових інфікованих. Не виключено, що наступного тижня ми перетнемо позначку в 4 тисячі хворих.

Зростає і кількість лікарень, які здійснюють госпіталізацію хворих на коронавірус. Цього тижня «ковідне відділення» знову запрацювало у Хмільницькій районній лікарні.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі (1)
  • Алина Алина

    Напишіть ще що померлі були впкциновані. Чому правди не пишете? Чому помирають лише в лікарнях? За два роки вдома ніхто не помер! Чому?

keyboard_arrow_up