Серця козятинчан перевіряли київські кардіохірурги

Серця козятинчан перевіряли київські кардіохірурги

В останній день січня до Козятинської ЦРЛ  приїжджала бригада кардіохірургів Інституту серця МОЗ України. Майже третина пацієнтів, які прийшли на прийом, у тому числі і діти, мають серйозні кардіосудинні патології, що потребують додаткового обстеження. Виявляли фахівці з Києва і тих, кому вже потрібне оперативне втручання. 

– Виїзні прийоми, у яких беруть участь спеціалісти Інституту серця  – це можливість отримати консультаційно-діагностичну допомогу по місцю проживання, тобто у себе вдома, каже судинний хірург Олексій Поліщук.  – Багато громадян не належним чином відносяться до свого здоров’я. Є категорія людей, які не можуть собі дозволити відвідати київську клініку з метою перевірити роботу серця і кровоносної системи. У нас з кардіологами Козятинської районної лікарні налагоджена співпраця. Вони проводять якісну попередню роботу із формування списку тих пацієнтів, яким у першу чергу потрібна фахова консультація.

За словами Олексія Поліщука раніше фахівці Інституту приїжджали у Козятин двічі на рік. У подальшому планують проводити огляд і консультації козятинчан частіше – три-чотири рази.

Авторизуйтесь, щоб читати повну статтю
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up