Шість типів головного болю і способи швидко їх позбутись

Шість типів головного болю і способи швидко їх позбутись
 • Напевно, в світі не знайдеться людини, яка не відчула б те, що ми називаємо «голова розколюється». В одних випадках цю проблему можна вирішити самостійно, в інших варто негайно відправитися до лікаря.
 • Щоб прийняти правильне рішення, 20minut.ua разом з клінікою «Альтамедика» зібрали для вас докладну інструкцію про те, як визначити який тип головного болю турбує, знайти причину і полегшити стан.

 

На картинках зібрані симптоми болю на які зазвичай скаржаться пацієнти. Знайдіть те, що турбує саме вас, клацніть на обрану картинку і отримайте пораду. Пам’ятайте, що онлайн тестування не може замінити консультацію лікаря, тому у випадку якщо вас часто турбує головний біль зверніться за допомогою. 

1. В очах, плечах та шиї відчувається сильне напруження та спазм. Тиск у скронях та лобі. Людина страждає від тупого, ниючого болю

2. Пульсуючий, розпираючий біль в потиличній частині голови, який наростає при активних рухах. Можлива нудота, розлад зору та слабкість.

3. Сильний пульсуючий біль у скронях, світлочутливість, роздратованість, втома та втрата апетиту. Відчувається проблема з концентрацією.

4. Сильний пульсуючий біль з однієї сторони голови.

5. Постійний тупий біль в потиличній частині голови. Іноді біль відчувається в області очей та скронь. Важко повертати голову через больові відчуття

6. Головний біль виникає несподівано, супроводжується нудотою, двоїнням в очах, шкіра обличчя набуває багряно-червоного відтінку.

Головний біль - одна з найпоширеніших скарг всіх пацієнтів світу. За статистикою, близько половини населення планети страждає від регулярної мігрені. Мало того, що вона доставляє масу неприємних відчуттів, так ще й часто через неї весь день може піти нанівець.

Як зрозуміти, що причина достатньо серйозна й слід йти до лікаря?
Якщо голова болить значно сильніше, ніж зазвичай - це сигнал. Якщо головний біль супроводжується:

 • повною або частковою втратою зору;
 • слабкістю;
 • нудотою та блювотою;
 • онімінням кінцівок;
 • амнезією;
 • втратою орієнтації в просторі та іншими нетиповими симптомами, слід негайно звертатися до лікаря.

Що не можна робити при головному болю:

 • пити алкогольні напої;
 • курити;
 • прикладати до голови грілку з льодом;
 • приймати другу таблетку знеболювального або анальгетика.

Володимир ФІЛАТОВ
 

0
0
0
0
Популярне у Козятині Популярне у Козятині
«Думали, що це хвороба наркоманів і проституток». Вінничанин привіз із заробіток ВІЛ «Думали, що це хвороба наркоманів і проституток». Вінничанин привіз із заробіток ВІЛ
Фото дня: болотяні дороги та собаки Фото дня: болотяні дороги та собаки Релігія є предметом поклоніння, бідніх щоб не вбивати багатших Релігія є предметом поклоніння, бідніх щоб не вбивати багатших Спорт на честь 30-річчя виводу військ з Афганістану Спорт на честь 30-річчя виводу військ з Афганістану Митецьке юнацство Козятина. Замовкне молодь-зникне нація,за що ж ми воюємо ? Митецьке юнацство Козятина. Замовкне молодь-зникне нація,за що ж ми воюємо ?
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up