У кого більше: ТОП-5 сімейних лікарів за кількістю пацієнтів

У кого більше: ТОП-5 сімейних лікарів за кількістю пацієнтів
  • Коли виникає потреба звернутися в лікарню, без сімейного ніяк не обійтись.
  • Адже потрібне електронне направлення.
  • Ми склали для вас рейтинг місцевих сімейних лікарів.
  • Хто вже перевиконав норму з набором пацієнтів?

У Козятині центрів надання первинної медико-санітарної допомоги, так званих «первинок» є два. Загалом там працює 16 сімейних лікарів. До цієї групи ми не враховували педіатрів та терапевтів. Ми склали рейтинг тих, у кого найбільше підписано декларацій із пацієнтами. При формуванні рейтингу користувалися електронним ресурсом Національної служби здоров’я (НСЗУ), на сайті якої можна знайти перелік усіх лікарів «первинки» того чи іншого населеного пункту.

Закриває нашу п’ятірку лідерів Зоя Науменко-Чачашвілі, терапевт, сімейний лікар міської «первинки». Має спеціальність «Терапія». Стаж роботи лікарем становить 17 років. Станом на вівторок, 8 грудня має 1865 підписаних декларацій.

На четвертому місці нашого рейтингу — Олена Чуба. Лікар загальної практики, сімейний лікар. Теж працює у міській сімейній медицині. Стаж роботи лікарем — 37 років. Наразі 1934 пацієнти обрали її своїм сімейним лікарем.

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up