У листопаді прогнозують сильні магнітні бурі

У листопаді прогнозують сильні магнітні бурі

Листопад 2021 відзначиться магнітними бурями, які можуть негативно вплинути на організм людини. Ці бурі відчують і в Україні. Підготували для вас календар усіх дат, коли магнітне поле Землі впливатиме на самопочуття у листопаді!
 

У листопаді 2021 року очікуються магнітні бурі, які будуть істотно відчутні в Україні та світі. Одна з магнітних бур буде досить потужною, тож матиме вплив на самопочуття метеочутливих людей. Бурі варто очікувати впродовж всього місяця. Триватимуть магнітні бурі по кілька днів.

11 листопада розпочнеться перше магнітне коливання місяця. За потужністю ця буря буде незначною. Її відчують метеочутливі люди. Триватиме вона лише один день.

Наступна магнітна буря торкнеться літніх людей та тих, у кого є серцево-судинні захворювання. Триватиме це магнітне коливання 15 листопада. Може боліти голова, змінюватиметься тиск, відчуєте слабкість, будуть проблеми зі сном. Магнітне коливання буде середнім за потужністю.

Далі 18 листопада буде посередньо відчутна магнітна буря. Можете швидко втомлюватися та дратуватися, але на здоров'ї це мало позначиться.

Останнє серйозне магнітне коливання ви відчуєте 25 листопада. Воно може мати серйозний вплив на самопочуття. Триватиме це магнітне коливання, яке можуть відчути не лише метеочутливі люди, впродовж однієї доби. Варто утриматись від фізичного перенавантаження.

Будьте весь час обачні! Пам'ятайте, що у час активних магнітних бур потрібно уважно ставитися до свого стану здоров'я, захищати свій організм від сонячного впливу та робити все, щоб уникнути загострення хронічних хвороб, якщо вони у вас є. Медики також рекомендують зменшити у раціоні кількість нездорової їжі та алкоголю. До слова, ваше самопочуття можуть покращити легкі фізичні вправи!
 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі

keyboard_arrow_up