"У нас працює 15 лікарів". Про сімейну медицину Козятина

"У нас працює 15 лікарів". Про сімейну медицину Козятина
  • Міський центр первинної медико-санітарної допомоги обслуговує не лише козятинчан, а усіх мешканців Козятинської громади.
  • Що відбувається у міській первинці після децентралізації, як змінилася робота сімейних лікарів під час пандемії — про це ми говорили з Юлією Радогощиною, директором Міського ЦПМСД

Навпроти хлібзаводу, на Незалежності, 75, у приміщенні, де колись була поліклініка районної лікарні, розташований Міський центр первинної медико-санітарної допомоги. Він працює з 2017 року. Тут можна отримати консультацію сімейного лікаря, зробити безкоштовно аналіз крові та сечі, жіночий огляд (цитологію). Також лабораторія перевіряє рівень холестерину та глюкози в крові. 

— Наш центр обслуговує жителів міста Козятина і Козятинської громади, — розповідає Юлія Радогощина, директор Міського центру первинної медико-санітарної допомоги. — На сьогодні ми обслуговуємо 25 тисяч осіб. Реєстрація населення продовжується.

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up