Усі медичні заклади сіл нашої ОТГ в руках іншої громади

Усі медичні заклади сіл нашої ОТГ в руках іншої громади
У цьому приміщенні був ФАП села Козятина. Тепер він, як і решта наших первинних медичних закладів, у власності Самгородоцької сільської ради
 • Що буде з медициною у селах Козятинської громади — питання риторичне.

 • На жаль, воно досі залишається відкритим через один невеликий, але дуже вагомий нюанс — усі амбулаторії, фельдшерські та фельдшерсько-акушерські пункти сіл Козятинської ОТГ опинилися у власності Самгородка.

 • І поки що передавати їх на нашу громаду не поспішають.

Пояснимо, як так сталося. Кілька тижнів тому ми публікували новину про те, що Районну сімейну медицину передали Самгородоцькій сільській раді. Це зробила Козятинська районна рада на останній за час свого існування сесії. У свою чергу, Самгородок прийняв районну первинку, як кажуть, з руками і ногами. Одразу ж взялися перереєстровувати юридичну особу. Тож тепер, згідно з даними реєстрів, засновником Районного центру надання первинної медико-санітарної допомоги є вже не ліквідована Козятинська районна рада, а Самгородоцька сільська.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Авторизуйтесь, щоб читати повну статтю
Коментарі (4)
 • Читач71

  Які прохання?!,міська рада має звернутися до суду,і буквально за одне засідання скасувати апсолютно нікчемні останні рішення так званих районних депутатів(читай дебілів) на чолі з основним дауном ОПУЩЕНИМ,що ви соплі жуєте,ДО РОБОТИ!!!
 • Николай Крента

  Докерувалися!!!!!!!!!!!!
 • Читач78

  автор не зовсім володіє ситуацією

  Читач58 reply Читач78

  То поясніть Ви!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up