Усі медичні заклади сіл нашої ОТГ в руках іншої громади

Усі медичні заклади сіл нашої ОТГ в руках іншої громади
У цьому приміщенні був ФАП села Козятина. Тепер він, як і решта наших первинних медичних закладів, у власності Самгородоцької сільської ради
  • Що буде з медициною у селах Козятинської громади — питання риторичне.

  • На жаль, воно досі залишається відкритим через один невеликий, але дуже вагомий нюанс — усі амбулаторії, фельдшерські та фельдшерсько-акушерські пункти сіл Козятинської ОТГ опинилися у власності Самгородка.

  • І поки що передавати їх на нашу громаду не поспішають.

Пояснимо, як так сталося. Кілька тижнів тому ми публікували новину про те, що Районну сімейну медицину передали Самгородоцькій сільській раді. Це зробила Козятинська районна рада на останній за час свого існування сесії. У свою чергу, Самгородок прийняв районну первинку, як кажуть, з руками і ногами. Одразу ж взялися перереєстровувати юридичну особу. Тож тепер, згідно з даними реєстрів, засновником Районного центру надання первинної медико-санітарної допомоги є вже не ліквідована Козятинська районна рада, а Самгородоцька сільська.

А тепер про «руки» і «ноги». Як виявилося, до структури районного центру первинної медико-санітарної допомоги входить не лише амбулаторія у Козятині, де працюють шість сімейних лікарів. Згідно зі статутом комунального підприємства, який затвердила ще Козятинська районна рада, до районної первинки входять усі амбулаторії, ФАПи та фельдшерські пункти на території колишнього Козятинського району.

Саме так у руках Самгородка опинилися амбулаторії у Козятині, Махаринцях, Сигналі та Кордишівці, а також фельдшерські та фельдшерсько-акушерські пункти у Сестринівці, селі Козятині, Іванківцях, Махаринцях, Флоріанівці, Титусівці, Сокільці, Пиківцях, Рубанці, Прушинці та Пустосі. Виходить, що територіально заклади розташовані у межах Козятинської ОТГ, а фактично належать зовсім іншій.

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
14:00 Чому четвер у Козятині базарний день? 13:15 В конкурсі стартапів перемогли двоє наших підприємців-початківців. Одна з Махнівки, ще одна — з Козятина 12:03 Знову відправили на дистанційку 5–11 класи у деяких школах Козятинської громади 11:11 На Козятинщині — +9 інфікованих: оперативна інформація COVID-19 Від читача 11:19 Чому в Самгородку не чути депутатів від партії В.Б. Гройсмана 10:17 Чого чекати від нового опалювального сезону? 10:03 У Козятині вшанували подвиг партизанів і підпільників Другої світової війни 09:16 У Вернигородку святкували одразу два свята photo_camera 08:31 Від сьогодні Козятинщина у «жовтій зоні». Як працюватимуть школи? 20:51 Завтра буде чи не найхолодніше: синоптики прогнозують холодні штормові вітри 18:17 На Козятинщині знову померла людина від COVID-19 15:24 Штик-ніж, коноплі з метадоном та набої до вогнепальної зброї: про козятинські злочини
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up