Усі медичні заклади сіл нашої ОТГ в руках іншої громади

Усі медичні заклади сіл нашої ОТГ в руках іншої громади
У цьому приміщенні був ФАП села Козятина. Тепер він, як і решта наших первинних медичних закладів, у власності Самгородоцької сільської ради
  • Що буде з медициною у селах Козятинської громади — питання риторичне.

  • На жаль, воно досі залишається відкритим через один невеликий, але дуже вагомий нюанс — усі амбулаторії, фельдшерські та фельдшерсько-акушерські пункти сіл Козятинської ОТГ опинилися у власності Самгородка.

  • І поки що передавати їх на нашу громаду не поспішають.

Пояснимо, як так сталося. Кілька тижнів тому ми публікували новину про те, що Районну сімейну медицину передали Самгородоцькій сільській раді. Це зробила Козятинська районна рада на останній за час свого існування сесії. У свою чергу, Самгородок прийняв районну первинку, як кажуть, з руками і ногами. Одразу ж взялися перереєстровувати юридичну особу. Тож тепер, згідно з даними реєстрів, засновником Районного центру надання первинної медико-санітарної допомоги є вже не ліквідована Козятинська районна рада, а Самгородоцька сільська.

А тепер про «руки» і «ноги». Як виявилося, до структури районного центру первинної медико-санітарної допомоги входить не лише амбулаторія у Козятині, де працюють шість сімейних лікарів. Згідно зі статутом комунального підприємства, який затвердила ще Козятинська районна рада, до районної первинки входять усі амбулаторії, ФАПи та фельдшерські пункти на території колишнього Козятинського району.

Саме так у руках Самгородка опинилися амбулаторії у Козятині, Махаринцях, Сигналі та Кордишівці, а також фельдшерські та фельдшерсько-акушерські пункти у Сестринівці, селі Козятині, Іванківцях, Махаринцях, Флоріанівці, Титусівці, Сокільці, Пиківцях, Рубанці, Прушинці та Пустосі. Виходить, що територіально заклади розташовані у межах Козятинської ОТГ, а фактично належать зовсім іншій.

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
11:18 Українська авіація та ракетно-артилерійські підрозділи б'ють по складах загарбників: про війну по регіонах 10:02 Чим запам'яталися вам попередні мери Козятина? (ОПИТУВАННЯ) 09:17 Як отримати безоплатну правову допомогу людям, що постраждали від війни? 08:00 Сьогодні ще буде спекотно, а на завтра обіцяють дощі. Про погоду у Козятині і не тільки Від читача 13:47 Вступ на навчання до факультету математики, фізики і комп'ютерних наук Вінницького педагогічного університету ім. М. Коцюбинського 20:49 В Україні запускають бета-тест пенсійного посвідчення та е-посвідки в Дії. Як взяти участь 17:43 У Махнівці на благодійному концерті збирали кошти на потреби ЗСУ photo_camera 16:14 Пишуть музику і допомагають армії play_circle_filled 15:15 Нагадали про допомогу переселенцям та повідомили про зміни соцвиплат та пенсій у липні 14:10 У нашій області зняли заборону на вилов раків, але діють певні обмеження
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up