Вакцинація або «за власний рахунок»: з 8 листопада українців почнуть відсторонювати від роботи

Вакцинація або «за власний рахунок»: з 8 листопада українців почнуть відсторонювати від роботи

Невакцинованих українців вже завтра почнуть відсторонювати від роботи. Норма почне діяти з 8 листопада 2021 року. Яких професій це стосується?

Відповідне рішення прийняв Кабмін, повідомляє РБК-Україна.

Документом доручається керівникам державних органів, керівникам підприємств, установ та організацій забезпечити відсторонення від роботи (виконання робіт) працівників та державних службовців, обов’язковість профілактичних щеплень проти СOVID-19 яких визначена переліком та які відмовляються або ухиляються від проведення таких обов’язкових профілактичних щеплень проти СOVID-19.

Це не стосується, тих осіб, які мають абсолютні протипоказання до проведення таких профілактичних щеплень проти СOVID-19 та надали медичний висновок про наявність протипоказань до вакцинації проти СOVID-19, виданий закладом охорони здоров’я.

Особи, які отримали одну дозу вакцини не відсторонюються від роботи.

Ті люди, які перехворіли і одужали, мають отримати медичну довідку №028. Цій категорії громадян довідка видається максимум на три місяці.

Щеплення повинні зробити співробітники:

 • працівників центральних органів виконавчої влади та їх територіальних органів,
 • місцевих державних адміністрацій та їх структурних підрозділів;
 • закладів вищої, післявузівської, професійної, професійної (професійно-технічної), загальної середньої, у тому числі спеціальних, дошкільної, позашкільної освіти, закладів спеціальної освіти та закладів незалежно від типу та форми власності.

Відсторонення працівників та державних службовців здійснюється шляхом видання наказу або розпорядження керівника державного органу (державної служби) або підприємства, установи, організації з обов’язковим доведенням його до відома особам, які відсторонюються.

Нагадаємо:

Козятинчани прийшли відстоювати свої права до відділку поліції

Коронавірус: Козятинщина — на третьому місці в області за кількістю летальних випадків

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі (24)
 • Stepan Petrenko

  Питання - чи всі померлі хворіли на коронавірус. чи це - така вказівка? Ми це вже проходили.

  Читач78 reply Stepan Petrenko

  проходь нахуй
 • Читач24

  А як іначе наших людей примусити ...тільки пендулями. Усі думают що це так,насморк .а це ТОРБА.
 • Татьяна Адамова

  А є протипоказання? Лікар переконує, що протипоказання лише температура!
 • Artur Edu

  Все правильно. Чим більше примусу, тим більше людей вакцинуються, та виживуть! Люди, які проти вакцинації не бачили як люди душаться, легені деформуються, та потім вмирають у лікарнях. Вакцина це єдиний захист на цей час!

  Stepan Petrenko reply Artur Edu

  Збільшення кількості вакцинованих не означає зменшення хворих. Просто до померлих від коронавірусу додадуться померлі від вакцинування, тим більше, що таких прецендентів багато.

  Читач78 reply Stepan Petrenko

  будь ласочка, сдохни, тупий дебіл

20:24 Рахунок для збору один, а історії різні 17:01 Героя Віктора Чернюка посмертно відзначили державною нагородою «Захиснику Вітчизни» 15:49 До 11 років тюрми: засудили 35-річного мешканця нашого району, який згвалтував дитину 14:40 У Глухівцях відкрили шахову школу «Біле чорне» Від читача 00:09 Прогулянка у міському парку, або квест - як не попасти собаці на зуб та не принести гілляку на голові. 13:14 «Вулиця є, а дороги — немає». Як і де «латають» ями у нашій громаді? photo_camera 12:06 «Дощі пройдуть смугою».Чи прогнозують опади у Козятині? 11:46 Ростуть баштанні і в нашому краї. Це довів наш земляк Анатолій Огороднійчук 10:30 Відрізані від центру громади. Самгородчани скаржаться на автобус «Вівсяники-Козятин» 09:39 Наш земляк Максим Вєтров просить допомогти відремонтувати пікап Фольксваген Амарок 08:14 У ДСНС запустили додаток з мінної безпеки
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up