Вплив порнографії на організм людини

Вплив порнографії на організм людини

Час сексуальних революцій ще не пройшов. Він тільки почався на території колишнього «соціалістичного табору». І основну роль у цих «революційних діях» надає порнографія і еротика.

В Україні навіть ввели посилений контроль за еротичними сюжетами, приписуючи до них великих майстрів живопису середньовіччя. Та й в Україні поборників пуританських звичаїв чимало, оскільки багато сучасні жителі цих держав – «зроблені в СРСР», де і сексу-то не було. З початком перебудови до нас лавиною стали валитися різні «кінушкі» з сумнівними сюжетами, але зате з відвертими сценами. Останнім часом спостерігається «зворотний трансфер», тобто фільми «місцевого розливу» активно проштовхують на Захід. Але що несуть ці взаємні реверанси нашим користувачам і західним?

Про мораль і звичаї вже сказано-переказано. Але є ще й деякі фізіологічні аспекти, які не можуть бути враховані просто через не знання процесів. Адже не всі замислюються над тим, як впливають перегляди порно і зйомка в таких сюжетах? Скоріше, навіть мало хто про це думають. Оскільки свідомість у такі моменти вимикається, вірніше – витісняється тваринними інстинктами. З цієї позиції варто провести чітку межу між матеріалами еротичного та порнографічного змісту.

У багатьох книгах, фільмах і т. д. згадуються «постільні сцени», але сам процес не акцентується. Говорити в даному випадку про порнографію не доводиться, оскільки навіть вид оголеного тіла не можна вважати «порно», якщо це красиво.

Чи можна вважати порнографією картини середньовічних майстрів або Венеру Мілоську? Навряд чи комусь це прийде в голову. З іншого боку, сьогодні є маса матеріалів, де показується, розповідається, демонструється і т. д. або сам процес, або крупним планом – статеві органи. Мета таких матеріалів – зовсім не краса, а саме – задоволення тваринних інстинктів, зокрема – інстинкту розмноження. Ось це і є порнографія, тобто неестетичне і цілеспрямоване зображення статевих органів, статевого акту або його імітації. Крім «цього» порно матеріали не передбачають нічого, тому мова про «порно-мистецтво» йти не може.

Ви ніколи не замислювалися, чому лаються літні люди, коли бачать відверті сцени? Морально це пояснити можна, але чому це зачіпає кожного з них? Тільки тому, що приводить їх до сексуального збудження, а цей стан їм не властивий. Він їх лякає, а значить – викликає агресію. Люди більш молодого віку перебувають у стані готовності до статевого збудження, тому їх такі різкі коливання власної активності не лякають. Про молодь взагалі мова не йде, оскільки у молодих людей рівень статевих гормонів високий і сексуальне збудження можна назвати природним станом цієї вікової категорії.

Перегляди порнографічних матеріалів рекомендуються тільки в рідкісних випадках, коли є порушення статевої функції або на стадії реабілітації після хвороби статевих органів. Тільки статева дисфункція може служити показником для такого лікування. У таких ситуаціях посилене кровопостачання органів і відновлення нервових зв’язків може стимулюватися «жорсткими» картинками. Часто, правда, до цього вдаються в процесі «самолікування», але потім не можуть відмовитися від звички, тому не варто захоплюватися, хоча 3–4 рази на рік людям у віці 35–45 років це може стати навіть корисним. Частий перегляд порно матеріалів у більш молодому віці викликає посилення реакції і без того порушеної організму, що не найкращим чином позначається на його функціях. Титр статевих гормонів різко збільшується, серце і легені починають працювати швидше, кровопостачання органів малого тазу посилюється, свідомість «притупляється».

З урахуванням того, що жіночий організм до гормональних змін схильний більше, ніж чоловічий, з часом з’являються ранній клімакс (саме клімакс, як захворювання, а не менопауза), тривалі і болісні менструації і, нарешті, провокація целюліту (!)

Але найцікавішим виявився цикл досліджень, які проводилися анонімно за допомогою електронних і паперових «бюлетенів», тобто запитувач не знав, що відповідає респондент. Усупереч існуючій думці, що порно дивляться «заклопотані юнаки», виявилося, що основним контингентом глядачів є жінки вікової категорії 20-30 років, тобто найбільш активні в сексуальному відношенні (фертильного віку), з них більше 1/3 – перебувають у шлюбі. Це дослідження шокувало не одну організацію, та так, що результати його вирішено не афішувати. З розвитком соціальних мереж інтерес молоді до порнопродукції падає.

Журнал Good проводив дослідження з використання порнопродукції (фільмів) в мережі, і заявив, що 72% глядачів – чоловіки і лише 28 – жінки, але це дослідження відноситься тільки до перегляду on-line, в той час як кількість скачування і покупки порнофільмів не враховується. За їх даними, близько 25% пошукових запитів – порно, хоча Білл Тансер якраз стверджує зворотнє і за його результатами ця цифра не перевищує 10%. Ймовірно, розвиток суспільства викликає стійкість до явища «порно». Західне суспільство, де такого роду продукція використовується досить давно, вже навчилося сприймати її, як неминучу частину.

В Україні та країнах пострадянського простору тільки зараз формується свого роду імунітет до «гарячих» фільмів. Швидше за все, використання порно-продукції в глобальному масштабі зупиниться на кордоні 12-15% населення. Причини для таких показників є. Часті перегляди порно знижують лібідо, а без цього не настає задоволення.

Тільки певні категорії населення можуть тривалий час «захоплюватися» подібними практиками, в той час як основна маса воліє «натуру». Причому, чим більше доступно матеріалів порнографічного характеру, тим менший інтерес до них у публіки. Частина глядачів порно — сімейні пари, які таким чином намагаються урізноманітнити своє сексуальне життя.

Джерело: nydmond.com.ua

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
18:24 Прогноз погоди на вікенд 28-29 січня. Яку погоду чекати козятинчанам? play_circle_filled photo_camera 17:31 Небезпека пожеж взимку: прості поради, які рятують життя та майно photo_camera 16:20 Чотири козятинці пережили Голокост та пройшли фашистські концтабори photo_camera 15:08 На площі Героїв Майдану підняли олімпійський прапор play_circle_filled photo_camera Від читача 11:58 Онлайн-презентація«Як відкрити продовольчий банк у своєму місті» 14:01 Історія колишньої ув'язненої Освенцима Олександра Грушко з Козятина photo_camera 12:41 Видурювали гроші з військових та їх родичів: зеки з колонії організували шахрайську схему play_circle_filled photo_camera 11:37 Як комунальники наводять лад на території громади. ФОТО photo_camera 10:49 Перукарню «Каприз» в ніч на 27 січня розтрощили. Забрали все навіть з туалету photo_camera 10:22 Сьогодні — Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту play_circle_filled 10:03 За умови стабільності: як 27 січня вимикають світло на Вінниччині 09:40 Парк, площа і стадіон — що хочуть там зробити
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up