Якщо вам потрібна копія рентгенівського знімка

Якщо вам потрібна копія рентгенівського знімка

Зробіть його цифровим

Зберігання даних в електронному вигляді зручне для багатьох клінік, а пацієнти, маючи копію своїх медичних документів на комп’ютері, можуть більше не турбуватися про випадкову їх втрату.

Оцифровка в домашніх умовах

Знімки можна сфотографувати при просвічуванні через матовий екран. Для цього краще використовувати стандартний негатоскоп. Потрібно підібрати режим зйомки і налаштувати фокус, підібрати роздільну здатність і контраст. Якщо монітора немає, то фотографію можна зробити, притуливши рентгенограму до віконного скла, коли надворі день.

Для оцифрування знімків гарний варіант — використовувати транспарентний сканер, краще професійного рівня. Рентгенівський знімок укладається на робочу поверхню сканера. Зверху рентгенограму накривають прозорим склом. Зону над знімком необхідно підсвітити лампою як для загального освітлення, так і настільною, головне, щоб вона була досить потужна. Сканування повинне проводитися в режимі відтінків сірого. Якщо рентгенограма великих розмірів, може виникнути необхідність сканувати її частинами з наступним об’єднанням з допомогою графічного редактора.

Якщо оригінал в негативі, то краще його таким і залишити. Хоча зарубіжні лікарі, звикнувши до цифрової рентгенівської апаратури, все більше схиляються до позитиву.

Описані способи навіть при дотриманні всіх зазначених умов можуть не давати якості зображення, якого б вистачило для того, щоб лікар зміг його розібрати. Швидше за все, лікар зажадає оригінал собі на руки, так як для точної діагностики потрібні відповідні матеріали.

Допомога професіоналів

У спеціалізованих копіювальних центрах за невелику суму оброблять рентгенівську плівку з допомогою спеціального обладнання (сканера рентгенівських знімків), використовуючи призначений для цієї мети режим. Відсканований таким чином рентгенівський знімок буде збережений у форматі dicom, потрібному для створення, зберігання, передачі та відтворення медичних документів і зображень.

Сучасні сканери рентгенівських знімків оцифровують рентгенограми протягом декількох секунд. Завдяки різним розмірам приладів, вони справляються з рентгенівськими плівками самого різного формату. Прилад дозволяє отримувати ясне і чітке зображення, переносячи в електронний вид документа найменші деталі знімка, адже будь-яка дрібниця може мати діагностичну цінність.

Більшість клінік і медичних центрів разом із знімками на плівці після дослідження видають на руки пацієнтові і цифровий варіант. Отож, завжди цікавтесь.

 

0
0
0
0
Популярне у Козятині Популярне у Козятині
«Думали, що це хвороба наркоманів і проституток». Вінничанин привіз із заробіток ВІЛ «Думали, що це хвороба наркоманів і проституток». Вінничанин привіз із заробіток ВІЛ
Релігія є предметом поклоніння, бідніх щоб не вбивати багатших Релігія є предметом поклоніння, бідніх щоб не вбивати багатших Спорт на честь  30-річчя виводу військ з Афганістану Спорт на честь 30-річчя виводу військ з Афганістану Митецьке юнацство Козятина. Замовкне  молодь-зникне нація,за що ж ми воюємо ? Митецьке юнацство Козятина. Замовкне молодь-зникне нація,за що ж ми воюємо ? У Вінниці планують придбати 128 світлофорів за півтора мільйони, а в Козятині не має жодного У Вінниці планують придбати 128 світлофорів за півтора мільйони, а в Козятині не має жодного
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

10:24 "НЕБЕСНА СОТНЯ – АНГЕЛИ, ЯКІ ТРИМАЮТЬ УКРАЇНСЬКЕ НЕБО": ПАМ'ЯТЬ ЗАГИБЛИХ НА МАЙДАНІ ВШАНУВАЛИ АКЦІЄЮ 09:39 Сунуть снігопади та морози: синоптики попередили про раптове погіршення погоди 08:34 Куди жалітися на поліцейського чи прокурора? Зібрали всі адреси та телефони для скарг 18:34 «Муніципальна няня»: деталі, умови та розмір виплат Від читача 08:34 Допоможіть,хто може! 15:25 У Вінниці планують придбати 128 світлофорів за півтора мільйони, а в Козятині не має жодного 15:22 Релігія є предметом поклоніння, бідніх щоб не вбивати багатших 14:39 Спорт на честь 30-річчя виводу військ з Афганістану 13:50 Митецьке юнацство Козятина. Замовкне молодь-зникне нація,за що ж ми воюємо ? 13:07 За 7 днів — 6 малюків 12:47 15 пронизливих цитат Ліни Костенко, наповнених мудрістю та силою 11:32 «Думали, що це хвороба наркоманів і проституток». Вінничанин привіз із заробіток ВІЛ
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up